Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual Villagers Chapter 2: The Lost Children

Kategoria: Symulatory
Producent: Winter Wolves Computer Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 29 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 564

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Virtual Villagers Chapter 2: The Lost Children

Pobierz darmowe demo symulacji Virtual Villagers Chapter 2: The Lost Children!

Gra Virtual Villagers Chapter 2: The Lost Children to symulator życia plemienia gdzieś na ślicznej wyspie na Pacyfiku. Mieszkańcy tej wyspy znają jej każdy zakątek, poza pewną tajemniczą jaskinią. Pewnego dnia zawędrowało tam dwóch mężczyzn i odkryło przejście na zachodnią stronę lądu. Odkryli tam dzieci - dziesiątki brudnych, głodnych dzieci. Gdzie podziali się ich rodzice?

Pobierz wersję demo gry i zobacz, jak ciekawie może być wykonany symulator życia. Akcja toczy się w czasie rzeczywistym, za każdym razem, gdy włączysz ten tytuł, może okazać się, że na wyspie wydarzyło się coś nowego. Prowadź swe plemię i odkrywaj sekrety wyspy. Stwórz swą własną przygodę!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Virtual Villagers Chapter 2: The Lost Children