Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TV Station Manager

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Winter Wolves Computer Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.05.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - TV Station Manager

  • procesor 1.2 GHz
  • 256 MB RAM


Opis - TV Station Manager

Pobierz bezpłatne demo gry symulacyjnej TV Station Manager!

W grze TV Station Manager wcielasz się w managera stacji telewizyjnej. Na początku jest to mała stacja, jednak od Twoich działań zależy, czy rozwiniesz ją w wielkie imperium multimedialne. Pobierz darmowe demo i wypróbuj swych sił w tej roli!

Jako zarządca decydujesz o zakupie programów - jest ich szesnaście kategorii, od filmów dla dzieci po erotykę. Od Ciebie zależy wybór reklamodawców i ustalanie tygodniowego programu stacji oraz miesięcznej ramówki. Ty również odpowiadasz za obsadę stacji, a także możesz produkować własne programy i filmy! W tej symulacji ekonomicznej wszystko zależy od Twoich decyzji - podejmuj je więc z rozwagą, ponieważ zależy od tego również i Twoja przyszłość w tej stacji.

Gra posiada łatwy w obsłudze interfejs i przyjemną oprawę graficzną. Pobierz jej darmowe demo i zakosztuj życia jako manager telewizyjny. Czy sprawdzisz się na kierowniczym stanowisku?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TV Station Manager

dodał: ~Kita , 01.03.2010

Nie widziesz Na górze napisane tylko opis To gdzie ty chcesz Pobraqć !!!

dodał: ~ada , 12.12.2009

super gra\n

dodał: ~billaden47@poczta.fm , 17.11.2009

jak to pobrać