Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trucks & Trailers

Kategoria: Symulatory
Producent: SCS Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.09.2011
Rozmiar: 403.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1870

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Trucks & Trailers

Dwurdzeniowy procesor 2.2 GHz,

1 GB pamięci RAM (2 GB jeśli posiadamy Windows Vista lub nowszy),

Karta graficzna posiadająca 512 MB pamięci (poleca się posiadanie modelu nVidia GeForce 8800 lub wydajniejszego)

900 MB miejsca na dysku

Opis - Trucks & Trailers

Trucks & Trailers pozwala nam zasiąść za kierownicą jednej z kilku dostępnych, licencjonowanych ciężarówek. Jako zawodowy kierowca, będziemy przewozić cenne ładunki. Na nasze barki spada więc odpowiedzialność za ich terminowe dostarczanie.

Tym razem, rozgrywka skupiona jest tylko na prowadzeniu samochodu a nie kierowaniu własną firmą. W grze czeka na nas mnóstwo wyzwań, które pozwalają sprawdzić umiejętności, którymi dysponujemy. Wymagające tory przeszkód, trudne manewry parkowania, czy też walka z czasem podczas przewożenia ważnego ładunku to tylko nieliczne, z długiej listy dostępnych zadań.

Autorzy Trucks & Trailers duży nacisk położyli, na realistyczny model prowadzenia samochodu. Czyni to rozgrywkę trudniejszą, niż w innych tego typu produkcjach. Musimy teraz pamiętać o tym, że samochód zupełnie inaczej prowadzi się obciążony ładunkiem a inaczej gdy jest tego ładunku pozbawiony. Takie podejście może nie podobać się wielu graczom, ale z pewnością znajdzie też zwolenników wśród osób, które oczekiwały gry o prowadzeniu ciężarówek, kładącej właśnie jak największy nacisk na realizm. Grafika w Trucks & Trailers jest niezwykle dopracowana. Ciężarówki, którymi się poruszamy, wyglądają naprawdę realistycznie. Oczywiście możemy je podziwiać nie tylko z zewnątrz. Mamy też możliwość, wykorzystania widoku z kabiny kierowcy, który pozwala jeszcze lepiej, wczuć się w klimat rozgrywki. Dobrze prezentuje się też otoczenie, co jest zasługą wprowadzenia technologii takich jak zaawansowany model cieniowania.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Trucks & Trailers