Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trainz Simulator 12

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Auran
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Trainz Simulator 12

Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 3.4 GHz

2 GB pamięci RAM

Karta graficzna posiadająca 512 MB pamięci ( model nVidia GeForce 8800 lub wydajniejszy)

16 GB miejsca na dysku

Opis - Trainz Simulator 12

Z pewnością wielu z nas w dzieciństwie bawiło się kolejką elektryczną a nawet marzyło o tym, by w przyszłości zostać maszynistą. Gra Trainz Simulator 12 daje nam okazję spełnić te marzenia. Tytuł ten pozwala pokierować, jednym z wielu rodzajów dostępnych pociągów.

Wybór mamy dość spory i obejmuje on zarówno zabytkowe już lokomotywy jak i najnowocześniejsze super szybkie pociągi. Dodatkowo każdy model został wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Widać to zarówno oglądając pociągi z zewnątrz, jak i znajdując się w kabinie maszynisty. Każda lokomotywa charakteryzuje się też zupełnie innymi parametrami, co da się odczuć w czasie jazdy. Gry z serii  Trainz Simulator zawsze oferowały wysoki poziom realizmu.

Nie inaczej jest jest i tym razem. Poza wiernie odwzorowanymi lokomotywami, możemy korzystać ze wszelkich przełączników, znajdujących się w kabinie maszynisty. Nie są one umieszczone jedynie na pokaz, użycie każdego z nich, ma wymierny efekt na zachowanie pociągu. Rozglądając się, możemy też podziwiać jeszcze lepiej dopracowane otoczenie tras, po których się poruszamy. Autorzy Trainz Simulator 12 poczynili kilka zmian, mających na celu przybliżenie tego tytułu, początkującym użytkownikom. W tym celu min. zmodyfikowano interfejs, tak by był bardziej intuicyjny i dodano tutoriale, jeszcze lepiej tłumaczące najważniejsze aspekty rozgrywki. Dodano też ulepszony edytor, dający możliwość tworzenia własnych, rozbudowanych tras. Zadbano również o rózwój sieciowego aspektu rozgrywki. Możemy więc, jeździć po torowiskach całego świata z innymi graczami a także wymieniać się z nimi, stworzonymi przez nas trasami. Tegoroczna edycja stanowi tak naprawdę, kolejny stopień w ewolucji serii Trainz Simulator. Istotnych zmian jest tak naprawdę niewiele, w większym stopniu skupiono się ulepszaniu już istniejących rozwiązań, niż dodawaniu nowych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Trainz Simulator 12

dodał: ~jajo , 05.09.2016

"pobierz teraz" wygaszone. Są inne metody pobrania?

dodał: ~ocho , 27.09.2015

a jak to pobrac

dodał: ~jas.dlugosz@onet.pl , 04.12.2013

Napewno fajna ;D