Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.07.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

Procesor: Pentium IV 3 GHz,

Pamięć RAM: 1 GB

Posiadająca minimum 128 MB karta graficzna (GeForce 6800 lub lepsza),

9 GB miejsca na dysku

System operacyjny Windows XP lub nowszy

Opis - Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 z pewnością nie jest grą dla graczy ceniących sobie symulatory lotnicze. Tym razem mamy do czynienia z tytułem, którego twórcy postawili sobie za cel dostarczenie graczom porządnej rozrywki.

Mamy więc do czynienia ze zręcznościowym modelem rozgrywki. Mimo to, autorzy zdecydowali się urealnić trochę, to co obserwujemy na ekranie. Z tego powodu większość misji zaczynamy startując z lotniska a kończymy lądowaniem w wyznaczonym miejscu. Zdarzy się również, że będziemy zmuszeni tankować nasz samolot w powietrzu. Wprowadzono  nowe rodzaje zadań. Może się więc zdarzyć, że teraz zostaniemy zmuszeni do ucieczki przed wrogiem, na pokładzie całkowicie pozbawionego uzbrojenia samolotu.

Powodzenie naszego zadania będzie więc zależało, tylko i wyłącznie od naszych umiejętności pilotażu, oraz tego na ile skutecznie, potrafimy unikać ostrzału wrogich maszyn. Jednak najbardziej odczuwalną zmianą, jest całkowicie nowy sposób prowadzenia walki. Teraz znacznie większa ilość starć, będzie toczona na małym dystansie. Jeśli chodzi o dostępne w grze maszyny jest w czym wybierać. Możemy zasiąść za sterami niezwykle popularnego F-15, zabójczo skutecznego F-22 a także wielu innych, znanych samolotów. Oczywiście na początku gry nie będziemy mieli dostępu do najlepszych modeli, zyskamy go dopiero w trakcie rozgrywki. Dostępność poszczególnych maszyn, zależna będzie też od tego, w którego z trzech pilotów się wcielimy.

Historia opowiedziana w grze nie jest zbyt oryginalna i opiera się na kradzieży głowic nuklearnych. Jak można się więc domyślić, naszym głównym celem będzie zapobiegnięcie ich wykorzystaniu. Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 oferuje nam możliwość gry zarówno w pojedynkę jak i w trybie wieloosobowym. W tym drugim możemy współpracować z innymi graczami wykorzystując tryb kooperacji, jak też rywalizować z nimi podczas klasycznych starć. Jeśli zdecydujemy się grać w trybie kooperacji, gra automatycznie dostosuje poziom trudności do większej liczby graczy. Nie mamy więc co liczyć na to, że dzięki zaproszeniu przyjaciół rozgrywka nagle stanie się prostsza. W klasycznej rozgrywce wieloosobowej, autorzy gry Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 zdecydowali się na dodanie walk drużynowych. Wymagają one od uczestników, znacznie większego poziomu umiejętności a także współpracy.

Poziom oprawy graficznej stoi w H.A.W.X. 2 na znacznie wyższym poziomie. Możemy podziwiać teraz jeszcze dokładnej odwzorowany teren i modele samolotów. Dodatkowo obszar, na którym będziemy działać, jest teraz znacznie większy. Powierzchnia największych map przekracza 100 kilometrów kwadratowych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

dodał: ~lora , 14.04.2014

git