Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tank Battalion: Western Front

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: IncaGold
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tank Battalion: Western Front

  • Procesor: Pentium IV 1,5 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 128 MB
  • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
Opis - Tank Battalion: Western Front
Tank Battalion: Western Front to symulator czołgów z czasów drugiej Wojny Światowej, gra posiada rozbudowane elementy zręcznościowe. Wszystkie bitwy, które możemy rozegrać podczas gry toczą się na froncie zachodnim po lądowaniu aliantów w Normandii. Gra oferuje dwie kampanie, z których każda składa się z sześciu misji. W jednej mamy możliwość pokierowania czołgami sprzymierzonych, w drugiej maszynami niemieckimi. Walka toczy się w pełni trójwymiarowym środowisku, w różnorakich sceneriach, przyjdzie walczyć nam zarówno między domami małych miasteczek jak i przedzierać się przez leśne gęstwiny, to wszystko dodatkowo zarówno w dzień jak i w nocy. Element symulacyjny – kierowanie czołgu jest zredukowany do wyboru kierunku jazdy oraz obracania wierzą i oczywiście strzelania do naszych wrogów. Pole bitwy by maksymalnie uatrakcyjnić rozgrywkę i uczynić ją bardziej dynamiczną obserwujemy z trybie trzecioosobowym - zza wierzy naszego czołgu. Co ciekawe nasz czołg posiada punkty odporności tak więc grze zdecydowanie bliżej jest do klasycznych, żołnierskich strzelarek FPP czy TPP niż do rozbudowanych i realistycznych symulatorów. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tank Battalion: Western Front

dodał: ~adrain99 , 09.03.2010

Wpiszcie w Google i poprostu pobierzcie

dodał: ~szymon , 29.01.2010

jak ściągniąć

dodał: ~polik , 27.01.2010

jak to pobrać\n

dodał: rodzyn3k , 28.07.2009

to [TYLKO OPIS GRY]

dodał: ~kupa , 28.07.2009

jak to pobrać ????

dodał: jubyq , 04.06.2009

jak to pobrac