Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spirited Heart

Kategoria: Symulatory
Producent: Winter Wolves Computer Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.05.2009
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 418

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Spirited Heart

  • procesor 1.2 Ghz
  • 256 MB RAM

Opis - Spirited Heart

Pobierz darmowe demo symulacji Spirited Hearts!

Spirited Hearts to symulacja życia, w której tworzymy swoje alter ego. Pobierz darmową wersję demonstracyjną gry i stwórz postać, wybierając jedną spośród trzech ras: ludzi, demonów lub elfów. W zależności od wyboru otrzymasz inne atrybuty postaci, opcje dialogowe, a nawet wydarzenia, w jakich przyjdzie brać Ci udział podczas gry.

Darmowe demo gry symulacyjnej ukaże Ci przedsmak pełnej rozgrywki: możesz tu podjąć jeden z kilkunastu zawodów, podzielonych na podstawowe i zaawansowane. Poprzez pracę zarabiasz pieniądze i rozwijasz postać. W czasie wolnym od pracy relaksujesz się, aktywnie wypoczywasz oraz - co najważniejsze - nawiązujesz kontakty z innymi postaciami.

Pobierz darmowe demo gry i odwiedź oryginalne lokacje. Pełna wersja zabawy to 10 lat czasu gry. Jakie będzie zakończenie - zależy od Twych poczynań. Masz tu 20 różnych finałów oraz sześć specjalnych. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, pobierz darmowe demo i przekonaj się o możliwościach tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spirited Heart