Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spin Tires

Kategoria: Symulatory
Producent: Oove Ltd.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 97 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 629

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Spin Tires

Spin Tires to symulator samochodu ciężarowego, który zabiera nas na początek lat 90-tych XX wieku i umożliwia poznanie bezdroży północno-wschodniej Rosji. Zadaniem gracza jest przewożenie towarów do wskazanych miejsc, a ponieważ mamy tu do czynienia z ciężkim terenem, nie jest to prosta sprawa. Samochód będzie pokonywać wertepy, zamarznięte błoto, żwirowe drogi i inne tego typu nawierzchnie, jak więc nietrudno się domyślić, trzeba bardzo uważać, aby nie doszło do uszkodzenia wozu. Łatwo także o utratę orientacji, a ponieważ nie dysponujemy żadnym nowoczesnym systemem nawigacji, pomocą w identyfikacji położenia służą wyłącznie mapy z naniesionymi na nie punktami orientacyjnymi. Dodatkowe zadanie to odnajdywanie radioaktywnych skrzynek, które rozrzucone są po terenie, a na trop których mogą naprowadzić nas liczniki Geigera.


Gameplay Spin Tires można sprawdzić w praktyce dzięki edycji demo. Niestety, nie zawiera ona wspomnianego poszukiwania skrzynek, jednak pozwala zapoznać się z modelem jazdy i oczywiście oprawą audiowizualną. Produkcja ta z pewnością zainteresuje miłośników realistycznych symulatorów samochodowych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spin Tires