Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Space Shuttle Mission Simulator

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Symulatory
Producent: Simsquared
Data dodania: 23.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Space Shuttle Mission Simulator
Space Shuttle Mission Simulator to tytuł, który powstał z inicjatywy NASA. Pozwala on każdemu człowiekowi na zobaczenie jak to jest zasiadać za sterami wahadłowca kosmicznego. Jako że loty tych kosmicznych maszyn mają zostać niebawem zakończone, będzie to wkrótce jedyna okazja, aby realistycznie polecieć w kosmos, nie ruszając się sprzed monitora. Niestety, Space Shuttle Mission Simulator nie jest za darmo, nie ma też jego wersji demonstracyjnej. Grę można nabyć u kilku sprzedawców, a czy warto? Radzimy zapznanć się z poniższym opisem i samemu o tym zadecydować.

W niewydanej po polsku grze Space Shuttle Mission Simulator mamy realistyczne odwzorowanie każdej czynności i procedury, jakie towarzyszą astronautom podczas lotu – od odpowiedniego wciskania przycisków podczas startu i lotu, po przechadzkę na zewnątrz wahadłowca. Można wcielić się tu zarówno w dowódcę misji, jak też i pilota wykonującego rozkazy. Rozgrywka obejmuje pełną misję – od startu po powrotne lądowanie. W scenariuszach Space Shuttle Mission Simulator znajdziemy historyczne loty – od dziewiczego STS-1 po obecne misje na Międzynarodową stację Kosmiczną (ISS).

Oprawa graficzna w Space Shuttle Mission Simulator stoi na dobrym poziomie. Mamy tu zarówno przepiękne widoki kosmosu, jak też i wirtualny, trójwymiarowy kokpit, a także widoki Ziemi z wysokości, pozyskane z tego samego źródła, jakim posługuje się popularny program Google Earth. Podczas zabawy mamy widok z perspektywy pierwszej osoby, dzięki czemu możemy naprawdę poczuć się jak astronauta! Szkoda tylko, że nie ma polskiego wydania gry – język angielski jest tu niezbędny do poznania wszystkich elementów zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Space Shuttle Mission Simulator