Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Simtractor 4.107

Kategoria: Symulatory
Producent: Brabant Benoit
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.06.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7734

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Simtractor
Gra Simtractor to realistyczny symulator przedsiębiorstwa rolniczego, w którym użytkownik ma do dyspozycji szeroką paletę urządzeń rolniczych i możliwość zapoznania się z realiami rządzącymi prawdziwym gospodarstwem rolnym.

Pomyli się ten, kto pomyśli, że symulator polega jedynie na jeżdżeniu traktorem po polach- w rzeczywistości Simtractor odzwierciedla cały cykl produkcyjny, w którym, jak w życiu, tyle samo zależy od nas, ile od panującej pogody, czy innych warunków zewnętrznych. Ponadto, wykonanie „dobrej rolniczej roboty” to kwestia zdobycia umiejętności w dziedzinie dużej ilości maszyn rolniczych i technik hodowlanych. Tak więc, do dyspozycji mamy kilka fantastycznych maszyn rolniczych, dokładnie odwzorowanych w każdym chyba szczególe, takich jak kombajny, opryskiwacze czy ciągniki. Simtractor jest prawdopodobnie jednym z najlepszych i najbardziej kompletnych symulatorów gospodarstwa rolnego, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę to, na co narzeka wielu graczy, a więc tego, że postępy pracy są relatywnie powolne.

Oryginalny pomysł, realistyczne rozwiązania i bardzo dopracowane szczegóły gry są z całą pewnością zaletami, które powinny przekonać do zapoznania się z tą pozycją wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda prowadzenie prężnego przedsiębiorstwa rolniczego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Simtractor

dodał: ~DONIEK-2002 , 16.03.2014

TEZ FAJNE

dodał: ~epek , 03.12.2013

dobry program na prawde niezły\\n