Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hunter 5

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Silent Hunter 5

Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), Windows XP/Vista/7 + dodatkowo:  stałe połączenie z internetem
Opis - Silent Hunter 5
Gra silent hunter 5 to kolejna pozycja z serii silent hunter, skupiającej popularne symulatory floty wojennej. Zapowiedziana przez firmę Ubisoft, twórcę i wydawcę Silent Hunter 5 premiera gry przypadła na marzec 2010. W galerii można podziwiać screenshoty Silent Hunter. Silent Hunter 5 trailer  ukazuje łodzie podwodne prujące fale Atlantyku i Morza Śródziemnego, po których będziemy się poruszać również w zapowiedzianym do nowej części silent hunter demo.

Silent Hunter 5, jak poprzednie gry z serii, pozwala nam na wcielenie się w rolę dowódcy łodzi podwodnej, jednak w Silent Hunter 5 na pc będzie to nie oficer marynarki USA jak w 4-ce, ale dowódca niemieckiego U-Boota polujący na statki Aliantów w czasie II wojny światowej, co ma oddawać realia historycznych walk z tego czasu (ukazuje je również wydany do silent hunter 5 oficjalny trailer). Niektórzy widzą w tym pewną prowokację rumuńskiego oddziału firmy Ubisoft i wypominają Rumunom ich poparcie dla nazistów, jednak niezależnie od tego w Silent Hunter 5 gameplay ogólnie znany z poprzednich części powinien zapewnić dobrą zabawę i silne emocje. Nowością ma być też widok FPP . Poza wersją PC wspominano o Silent Hunter 5 na xbox 360 czy Silent Hunter 5 w wersji ps3, lecz na razie nie mamy co się spodziewać wersji konsolowych. Jednak w związku z dużą popularnością Visty krążą już pogłoski o tym, że nie powinno być problemu z odpaleniem Silent Hunter 5 na windows 7.

Cała seria oparta jest na historycznych misjach, o czym dobrze wiedzą liczni fani, którzy nie mogli liczyć na wydanie Silent Hunter 5 demo. Silent Hunter 5 wymagania zostały umieszczone nad opisem gry. Pomimo hucznych zapowiedzi, gra jest przeznaczona dla grona naprawdę zajawionych odbiorców. Moje podwodne strzelanie z torped skończyło się po kilku godzina kiedy komp zaczął mi zamulać. Gra nie do końca została dopracowana i nie zrobiła na mnie takie wrażania jak część druga. Mama nadzieje ze patche do gry poprawią mankamenty, a ja po kupieniu nowego kompa będę mógł jeszcze raz zmierzyć się z głębinami morskimi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Silent Hunter 5

dodał: ~Donitz , 18.11.2015

Jak mam pobrać demo?????????\n

dodał: ~ass , 23.11.2014

super gra

dodał: Banan6022 , 26.09.2014

super gra

dodał: marccin2233 , 04.01.2011

supr gra

dodał: ~jaaa , 28.11.2010

super

dodał: ~ubialtehunter , 08.11.2010

płacimy za gotowy produkt.\na dostajemy : "oparcie fotela"\nz nadzieją , że ubiłaskawcy\nreszte dadzą w trakcie radosnego\nmordowania alików i to jest super?\nTo miłego szaleństwa Ubifany ;)))\n-jezzdem z Wamy aaaaaaaa!\nOszszalaałem- ale nie do końca...

dodał: ~gracz , 31.10.2010

to super gra

dodał: ~kolokron , 15.04.2010

a możecie zamknąć się nie każdy niemiecki żołnież musi być nazistą tak jak powiedział deep a polak każdy czasami popije.jeśli chodzi o to to mnie wkurwiło, że sie nie bronili polacy ale trudno sie mówi to tylko gra więc o co ta kłutnia??

dodał: ~MIŁOSZ z BAD COMPANY 2 , 13.04.2010

SZKODA Że pierwsza misja polega na zatopieniu polskich okrętów . szkoda.. ale gra fajna muszę przyznać :) i polacy się nie bronią :( :( :(

dodał: ~riseofme , 27.03.2010

abc, nie kazdy niemiec zabijajacy w imie hitlera to nazista. nie znasz faktow historycznych to sie laskawie nie wypowiadaj.

dodał: ~abc , 15.03.2010

deep - po pierwsze każdy okręt jest statkiem ale nie każdy statek jest okrętem. Po drugie każdy kapitan łodzi, który zatapiał inne statki, w imię dobra nazistowskich Niemiec był nazistą. Nie pozjadałeś wszystkich rozumów jeszcze, wróć do książek.

dodał: ~deep , 22.01.2010

"(oczami nazistowskiego kapitana możemy oglądać wnętrze statku i jego załogę przy pracy). "\n\nPo pierwsze nie wnętrze statku, ale wnętrze OKRĘTU. \nPo drugie, nie każdy Niemiec-żołnierz musi być od razu nazistą, tak jak Polak nie musi być pijakiem...