Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hunter 3 : Seawolves: Submarines on Hunt

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: X1 Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Silent Hunter 3 : Seawolves: Submarines on Hunt

­­Pentium 4 2 GHz, 1GB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza)

Opis - Silent Hunter 3 : Seawolves: Submarines on Hunt
Seawolves: Submarines on Hunt to nieoficjlany dodatek do gry Silent Hunter 3, który ukazał się na fali popularności podstawki. Niestetty, nie jest możliwy download Seawolves w wersji demonstracyjnej, dlatego poniższym opisem chcemy przybliżyć Ci ten add-on.

Silent Hunter 3 Seawolves wprowadza do zabawy wiele nowych elementów, poczynając od nowej kampanii po pojedyncze scenariusze do rozgrywania. Nadto Silent Hunter III Seawolves pozwala na odwiedzenie ponad pięćdziesięciu całkiem nowych lokacji. Mamy więc okazję popłynąć do Ameryki Północnej, zanurzyć się w ciepłych wodach Pacyfiku, a wszędzie można zawijać do portów. Tym bardziej szkoda, że nie jest możliwy download tego rozszerzenia Silent Hunter, które ukazałoby nowe miejsca.

Dostępna w tym rozszerzeniu do Silent Hunter III kampania składa się z dwudziestu dwóch scenariuszy, wprowadza również cztery tryby zmagań wieloosobowych. Trzeba przyznać, że dzięki nim zabawa w Silent Hunter 3 multiplayer staje się bardzo atrakcyjna. Tym bardziej, że nie istnieje żaden kod (cheat) do rozszerzenia Silent Hunter 3, musisz więc naprawdę myśleć  tym, co robisz, albo zostaniesz zniszczony! Oprawę graficzną gry prezentuje galeria przy tym opisie.

Niestety, nie ukazała się wersja Seawolvew Silent Hunter pl, możesz jednak sprawdzić w sieci, czy nie znajduje się tam gdzieś spolszczenie do dodatku Silent Hunter za free. Jeśli zdecydujesz się nabyć ten dodatek, nie powinieneś mieć problemy z używaniem rozszerzenia Silent Hunter 3 na Vista, nie sprawdzano jednak gry pod katem Windows 7.

Po nabyciu pełnej wersji przyda Ci się oficjalna łatka do tego tytułu. Download patcha Silent Hunter 3 Seawolves nie kosztuje Cię ani grosza, pobierz więc tą poprawkę do rozszerzenia Silent Hunter za free, zainstaluj i ciesz się bezproblemową zabawą. Mamy ją oczywiście na naszych stronach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Silent Hunter 3 : Seawolves: Submarines on Hunt

dodał: ~patryk gurdek kl 2 koziniec , 21.11.2010

ja ją koham

dodał: ~miko.01 , 22.02.2010

podobno pojawił się dodatek gdzie można pływać kutrem torpedowym.