Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hunter 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Silent Hunter 3

Wymagania gry chyba że jest to zapowiedź i nie ma.    Pentium 4 2 GHz, 1GB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 2 GB HDD
Opis - Silent Hunter 3
Silent Hunter III to trzecia odsłona serii symulatorów łodzi podwodnych i w opinii wielu miłośników gatunku – najlepsza. Niestety, nie jest możliwy download Silent Hunter 3 w wersji demo, tak więc poniższym opisem chcemy przybliżyć Ci nieco tą świetną pozycję.

W tej odsłonie wydanej wyłącznie na PC grze Silent Hunter wcielamy się w kapitana niemieckiej łodzi podwodnej w okresie II Wojny Światowej. Mamy tu możliwość rozegrania kampanii, gdzie zaliczamy kolejne szczeble kariery, wypróbowania swych sił w  pojedynczej misji oraz zmierzyć się z innymi graczami w trybie Silent Hunter 3 multiplayer. Ta opcja zabawy wieloosobowej pozwala także na współpracę, czyli tryb kooperacji. Nadto Silent Hunter 3 oferuje Ci edytor scenariuszy, dzięki któremu możesz tworzyć własne przygody, zaś w sieci znajdziesz niejeden mod Silent Hunter 3, który uatrakcyjni zabawę.

Pod względem wizualnym mamy tu w pełni trójwymiarowe środowisko. Specjalny silnik przygotowany na potrzeby gry generuje grę świateł w wodzie i na falach, zmienne warunki atmosferyczne, a także oczywiście odpowiada za wygląd okrętów i samolotów. Jako że jesteśmy wewnątrz łodzi podwodnej, mamy tu widok na całe wnętrze okrętu. W grze występują 4 typu U-botów, odwzorowane z pełnym realizmem. Każde urządzenie możesz tu obsługiwać samodzielnie lub też powierzyć załodze czynności z nim związane (np. obserwację sonaru). Tym bardziej szkoda, że nie jest możliwy download Silent Hunter 3 demo, który ukazałby wspaniałe wykonanie tej produkcji.  Możesz jednak zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka, ponieważ mamy na naszych stronach gameplay gry.

O tym, jak bardzo zadbano o realizm, niech świadczy fakt, że załoga naszego okrętu jest w pełni zindywidualizowana. Nie dotyczy to tylko wygląda, ale też i umiejętności, na podstawie których możemy określić, do jakiej funkcji na pokładzie dana osoba najlepiej się nadaje. Możesz także awansować i odznaczyć wyróżniających się członków ekipy. A celem gry jest oczywiście głównie eliminacja wrogich okrętów – trafienia torpedami statków wyglądają naprawdę efektownie. Oczywiście w misjach mamy także inne cele, jednak nie zmienia to faktu, że każdy chciałby zaliczyć jak najwięcej zatopień.

W naszym kraju ukazało się Silent Hunter pl. Jeśli więc nabę-dziesz pełną wersję gry, nie będzie Ci potrzebne spolszczenie Silent Hunter. Tytuł ten ma już parę lat, jednak powinieneś bez problemu uruchomić Silent Hunter na Vista i XP. Nie wiadomo jednak, jak spisuje się gra przy Windows 7. A jeśli będziesz miał już ten tytuł, mamy dla Ciebie różne pomoce i dodatki Silent Hunter za free. Przede wszystkim przyda Ci się patch Silent Hunter 3, który poprawia działanie gry. Ten patch Silent Hunter wraz z opisem znajdziesz na osobnej stronie naszego portalu. A jeśli potrzebujesz w grze pomocy, mamy dla Ciebie niejeden cheat Silent Hunter 3. Pełny opis kodów znajduje się również na oddzielnej stronie. 

zostanie oddelegowany do pracy przy silnikach Diesla, czy będzie obsługiwał działo pokładowe, lub też wyrzutnie tor-ped, bądź sonar. Sukcesywnie, w miarę pomyślnego kończe-nia kolejnych misji załoga nabiera doświadczenia stając się jeszcze bardziej wydajnym mechanizmem. Gracz jako do-wódca może dynamicznie reagować na panującą sytuację i na przykład oddelegować ludzi do pomocy w przedziale tor-pedowym (co owocuje szybszym załadowaniem wyrzutni torpedowych), czy wysłać zespół, który uszczelni kadłub po ataku bombami głębinowymi. Gracz decyduje również o tym, kogo awansować, odznaczyć orderem, czy też zastąpić.

I choć download Silent Hunter III demo nie jest możliwy, to gameplay gry z pewnością przekona Cię, że warto nabyć ten tytuł. Jeśli będziesz szukał go w sklepach sieciowych, wpisuje uważnie tytuł gry, bowiem ludzie często wpisują błędną frazę: „silent hunt”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Silent Hunter 3

dodał: ~anonim , 15.07.2016

dobra gra

dodał: ~Zbysio , 03.04.2016

super

dodał: ~Andzej , 28.08.2015

dobra gra

dodał: ~war , 12.03.2014

ta gra jest faina

dodał: ~Anonim , 25.12.2011

Ja wiem czemu nie da się ściągnąć a odp. macie na górze ^\n |

dodał: ~Mariner , 02.12.2010

Gra SUPER !!!

dodał: ~Arab , 09.11.2010

;]

dodał: ~szypeł , 31.08.2010

super

dodał: ~Krystian , 30.08.2010

to jest fajne

dodał: ~max , 22.07.2010

spoko gra\n

dodał: ~$McGreen$ , 19.07.2010

fajna gra. gralem u kolegi :D

dodał: pawzy , 16.04.2010

`miko.01 do ciebie pytanko jak sciagnac ta gre moze sa jakies inne stronki proze CXie podasz mi na maila?pawzy@wp.pl

dodał: ~żal mi was , 06.04.2010

Jakie barany nie da się!!!Barany z was!!

dodał: ~patryk , 23.02.2010

jak ściagnąć odpowiedż jak najszypciej

dodał: ~mk , 22.02.2010

jak moge ja sciagnac?

dodał: ~miko.01 , 22.02.2010

gram w tą grę. jest super.

dodał: ~ja , 21.02.2010

wow