Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Restaurant City

Kategoria: Symulatory
Producent: Playfish Game
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1431

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Restaurant City

Przeglądarka stron internetowych
Opis - Restaurant City
Gra Restaurant City to kolejna produkcja firmy Playfish Games, która wymaga jedynie przeglądarki oraz konta na Facebook. Oczywiście Restaurant City jest za darmo i mo-żesz dołączyć do gry w każdej chwili. A czy warto?

Zgodnie z nazwą mamy tu do czynienia z budowaniem po-tentata na rynku restauracyjnym. Jak tego dokonać? Przede wszystkim zacząć grać. Jak wspomnieliśmy, nie jest po-trzebny download klienta Restaurant City. Musisz zalogo-wać się na FB i znajdziesz tam wśród aplikacji tą właśnie grę. W Restaurant City game zaczynasz z niewielkim budżetem, zaś Twoja w tym głowa, by zmienić go na większy. W jaki sposób? Kupuj wyposażenie, zwiększaj ofertę, czyli rób wszystko to, co powinien robić restaurator. W grze Restau-rant City produkcji Playfish możesz uatrakcyjniać swój lokal na wiele sposobów.

Restaurant City game to tytuł, który spodoba się z pewnością miłośnikom innych tego typu zabaw, jak choćby Farmville. Niestety, nie ma wersji Restaurant City pl, więc do zabawy przyda Ci się podstawowa znajomość języka angielskiego. Dostępna na Facebook gra Restaurant City za free może wciągnąc na  długie godziny. A co ciekawe, w przeciwień-stwie do innych gier na Facebook Restaurant City ma opcję hakowania. Na naszych stronach znajduje się gameplay z gry na naszych stronach możesz zobaczyć, jak to wygląda w praktyce.

A jeśli chcesz grać uczciwie, na niejednym forum znajdziesz porady Restaurant City oraz tipsy do zabawy. Darmowy tytuł Restaurant City to dość popularna na świecie zabawa, której codziennie używa tysiące osób. Zapewne jednym z atutów tej produkcji jest fakt, że nie ma tu nic do pobrania dla Restaurant City. Wszystko znajdziesz w tej aplikacji na Facebook.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Restaurant City