Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RailWorks

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Rail Simulator Developments Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - RailWorks

­

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz

Pamięć RAM: 1 Gb

Karta graficzna: 128 Mb (GeForce 6600 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 4 Gb

Opis - RailWorks
­

RailWorks to symulator pociągu wydany przez Rail Simulator Development, który nawiązuje do innej tego typu gry – Rail Simulator, wydanej kilka lat temu. Ponieważ wspomniane studio przejęło prawa do tego tytułu to RailWorks może śmiało być uznany za Rail Simulator 2, który jest skierowany przede wszystkim do fanów kolei i pociągów. Niestety takich gier nie ma zbyt wiele na rynku, dlatego cieszy fakt, że symulatory tego typu są jeszcze rozwijane. Data premiery RailWorks została wyznaczona na lipiec 2009 roku.

­RailWorks na PC to jedna z najbardziej realistycznych gier należących do kategorii train simulator, która oferuje graczom szereg możliwości. Gra została wzbogacona o wiele dodatków i nowości, które do tej pory były możliwe do pobrania, jako osobne upgrade’y dla pierwszej części gry. RailWorks to w pewien sposób udoskonalona wersja wspomnianej pierwszej części gry, która nie jest w pełni innowacyjna i powiela wiele standardów ze swojej poprzedniczki. W grze możliwe jest kierowanie lokomotywami zarówno znanymi z historycznego punktu widzenia, jak i całkiem współczesnymi. Ostatnia zapowiedź RailWorks informuje graczy o trasach, które mają być dostępne w grze. Oprócz tych znanych z Real Simulator – Bath-Templecombe, Oxford-Paddington, York-Newcastle, Hagen-Siegen, oraz Barstow-San Bernardino ma pojawić się także kilka nowych, fikcyjnych tras, które dostarczą więcej zabawy graczom. ­

W grze oprócz tras mają pojawić się nowe lokomotywy, m.in. British Rail Class 37, czy choćby EMD F7. Kolejne zmiany sprowadzają się do uaktualnień statystyk, połączeń sieci kolejowych, oraz drobnych zmian w fizyce jazdy. Oglądając screenshots z RailWorks ciężko stwierdzić, czy grafika uległa jakiejś znaczącej poprawie, ale dalej stoi na przyzwoitym poziomie, zwłaszcza biorąc pod uwagę inne gry tego typu. Na razie nie wiadomo czy ukarze się demo RailWorks, które na chwilę obecną nie jest jeszcze dostępne. Jedną z głównych zalet tej gry jest realizm, oraz liczba ponad 50 scenariuszy, Również download dodatków do RailWorks ma być bardzo spory, a dzięki wbudowanemu edytorowi możliwa ma być wymiana za pośrednictwem sieci własnymi trasami czy choćby pociągami. Więcej informacji odnośnie gry przedstawia dostępny na naszej stronie trailer z RailWorks, który pokazuje pełnię możliwości tej pozycji.

­Jeśli lubisz tytuły przypominające RailWorks to pobierz wersje demonstracyjne innych gier tego typu, które są dostępne w naszym serwisie, w kategorii symulatory.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RailWorks

dodał: ~A , 23.11.2010

Nie pisze, tylko JEST NAPISANE!

dodał: ~DIXI@@ , 16.11.2010

fajna gierka

dodał: ~Fajny , 07.08.2010

fajnie

dodał: ~lol , 17.04.2010

n00by nad zdjęciem pisze że to tylko opis gry

dodał: ~maciek , 16.04.2010

jak to pobrać

dodał: ~Hallo to tu jest , 06.04.2010

Pisze pod napisem ze tylko opis gry

dodał: gabrysg , 07.03.2010

jak to pobrać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~Grzesio , 24.02.2010

Jak pobrać?

dodał: ~miko.01 , 22.02.2010

grałem kiedyś w podobną grę tylko o nazwie railroad exe.

dodał: ~posrane sciaganie , 21.02.2010

jak to sciagnac\n\n

dodał: ~czesio , 10.01.2010

nie ma linku

dodał: Dimianos vip GKS , 09.01.2010

jakie muły to tylko opis\n

dodał: ~Lechita , 30.12.2009

gdzie jest link???

dodał: ~asasa , 28.12.2009

jak pobrać?

dodał: ~jaro , 16.12.2009

kolejki