Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Popomundo

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Popomundo

Popomundo to dość niezwykła zabawa sieciowa, a mianowicie jest to symulator życia gwiazdy muzyki. Gra jest całkowicie darmowa i odbywa się przez przeglądarkę. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się.

W Popomundo decydujesz o wszystkim. Tworzysz postać, decydujesz w jakim gatunku muzyki będzie robić karierę, jednak nim zostanie gwiazdą, musi podejmować się różnych prac. Otrzymuje za to doświadczenie oraz pieniądze. Doświadczenie pomaga jej rozwijać posiadane umiejętności, zaś pieniądze służą do zakupu sprzętu, lekcji gry na instrumencie/śpiewu, itp.

Twoja postać może również wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami programu. Możesz nawiązywać przyjaźnie, romansować, wspólnie ćwiczyć, itp. Wszystko zależy od Ciebie. Zarejestruj się więc i zacznij żyć życiem wirtualnej gwiazdy muzyki!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Popomundo

dodał: ~Annie , 24.06.2015

Nie moge pobrać? dlaczego?

dodał: ~anonim2 , 05.05.2012

A może trochę bardziej z głową!\nSkoro to gra online to znaczy że ma stronę!\nwystarczy wpisać w przeglądarkę \nPopmundo.com i prosze.\n

dodał: ~jajo , 31.03.2010

nie działa

dodał: Milagros95 , 16.02.2010

Jak włączyć tą grę?? - jestem już zarejestrowana, a jednak nie wiem jak pobrać...\nBędę wdzięczna za pomoc. ;)

dodał: greenanka , 05.02.2010

jak to wlaczyc?\n

dodał: ~ELo , 30.12.2009

Jaki jest do tego link?

dodał: ~menia , 15.06.2009

Fajna gierka polecam serdecznie jest świetn.pozdrawiam :*