Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Flight

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Symulatory
Producent: Microsoft Games Studio
Data dodania: 14.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Microsoft Flight

Już wkrótce!
Opis - Microsoft Flight
Microsoft Flight to najnowsza odsłona serii symulatorów lotniczych, które od lat powstają pod szyldem Microsoftu i cieszą się nieustającym powodzeniem. Co wiemy o tej części? Przede wszystkim to, że premiera Microsoft Flight zapowiedziana jest na przyszły rok. Po drugie – istniejąca w grze, gigantyczna baza realistycznych lotnisk i lokacji zostanie zaktualizowana. Po trzecie w końcu – każdy z samolotów zostanie ulepszony, zaś nowe modele wprowadzone.

Najnowszy Microsoft Flight to gra przeznaczona zarówno dla weteranów serii, jak też i początkujących wirtualnych pilotów. Będzie tu szereg misji do wykonania. Oczywiście każda z nich posiadać będzie Iny poziom trudności, tak więc żółtodzioby powinny zacząć od najłatwiejszych, zaś starzy wyjadacze mogą od razu rzucić się na szerokie wody. Niestety, nie są jeszcze znane wymagania Microsoft Flight. Powinny jednak pojawić się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Mamy na sąsiedniej stronie pierwszy trailer tej produkcji, który jest zapowiedzią naprawdę udanej zabawy. Powinny wkrótce pojawić się kolejne filmiki prezentujące ten tytuł, które ukażą wszystkie jego możliwości. Pewne jest, że gra ukaże się na PC. Prawdopodobnie zostanie także wydane Microsoft Flight także na Xbox.

Tytuł ten będzie stawiać na udzielanie się w społeczności gry dzięki usłudze Games for Windows – Live. Można więc porównywać swoje wyniki i osiągnięcia z innymi żywymi graczami. Być może także pojawi się opcja zabawy w trybie kooperacji, jednak jeszcze za wcześnie, aby to stwierdzić. Dlatego póki co nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne wieści od wydawcy gry, czyli doskonale znanej każdemu firmy Microsoft.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Microsoft Flight