Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

John Deere: Drive Green

Kategoria: Symulatory
Producent: ValuSoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 59,87 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5209

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - John Deere: Drive Green


Opis - John Deere: Drive Green
John Deere: Drive Green to gra komputera w której gracz ma okazję zasiąść za sterami różnego rodzaju maszyn rolniczych, wyprodukowanych przez jedną z najlepszych firm zajmujących się produkcją traktorów, kombajnów i innych tego typu pojazdów na świecie. John Deere to dla farmerów, zwłaszcza tych w Ameryce, ojciec nowoczesnego rolnictwa, istny Tony Hawk lub Colin McRae rolnictwa. Nie dziwi więc fakt, że ktoś zajął się stworzeniem gry tego typu, będącej tak naprawdę klasycznym symulatorem, rozgrywającym się tym razem na farmie. Do zadań gracza należy dbanie o rozwój swojej farmy, poprzez efektywną uprawę oraz zbieranie plonów, a także dbanie o finanse. Oprócz sadzenia i zbierania upraw, gracz ma możliwość wybudowania za zarobione pieniądze dodatkowych budynków, a także zatrudnienia dodatkowych pracowników, którzy na pewno przydadzą się na roli.

Oczywiście największy nacisk w grze został położony na maszyny wyprodukowane przez firmę John Deere, których w grze jest 15 i nie są to tylko traktory. Gracz może wykorzystać do prac również różnego rodzaju kosiarki, kombajny, czy choćby maszyny do sadzenia roślin. Sukcesy w prowadzeniu farmy są sowicie nagradzane, tzw. dolarami Deere, które można wykorzystać na odblokowanie i zakup nowych maszyn oraz innych bonusów, mających poprawić efektywność pracy na farmie. Zarówno oprawa graficzna jak i dźwiękowa prezentują się w grze całkiem dobrze. Nie jest to może dzieło sztuki, ale nikt nie oczekuje niebiańskiej grafiki od gry tego typu. Download John Deere: Drive Green to ciekawa propozycja na nudne popołudnia, zwłaszcza dla fanów rolnictwa i maszyn rolniczych. Download John Deere jest darmowy w wersji testowej. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: John Deere: Drive Green

dodał: ~jajna gra , 10.08.2013

fajna gra

dodał: ~jajna gra , 10.08.2013

fajna gra