Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Symulatory
Producent: Maddox Games
Data dodania: 20.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

Już  wkrótce!
Opis - IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover to pozycja, którą z pewnością zainteresują się wszyscy miłośnicy gier lotniczych. Ta odsłona przeniesie graczy do 1940 roku i pozwoli na wzięcie udziału w legendarnej już Bitwie o Anglię.  Będzie to zarazem najlepiej dopracowana pozycja z cyklu. Jak podaje to polski wydawca, Ubisoft, prace nad samymi modelami samolotów pochłonęły tysiące godzin. Objawi się to nie tylko w realizmie wizualnym, ale też w fakcie, że nawet najmniejszy element maszyny będzie mógł ulec uszkodzeniu!

Pierwszy przedsmak tego, co będzie działo się w IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover daje trailer gry, który znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu. Po stronie Aliantów będziemy mieć dwanaście samolotów, po stronie Osi jeden więcej. W grze czeka na nas kampania dla jednego gracza oraz tryb multiplayer, który pozwoli na jednoczesną walkę w powietrzu aż 128 graczom! Nie trzeba wcale być ekspertem, aby zagrać w ten tytuł. Mamy bowiem w nim interaktywny trening, dzięki któremu każdy stanie się mistrzem drążka sterowniczego!

Nie wiadomo, czy będzie możliwy download IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover w wersji demonstracyjnej. Wiadomo jednak, że premiera gry nastąpi 24 marca 2011 roku i pudełku edycji kolekcjonerskiej znajdzie się wspaniale wykonany podręcznik pilota, liczący sobie aż 150 stron i inne atrakcje. A do samej gry wracając – Maddox obiecuje imponująca mapę, na której znajdą się tysiące historycznie prawdziwych obiektów – od dróg po miasta. Wykorzystane zostaną tu w pełni możliwości DX10 i DX 11. Jak więc widać dla miłośników symulatorów lotniczych jest to pozycja obowiązkowa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

dodał: ~pqvlo , 06.07.2013

fajna gra

dodał: ~jaco , 31.03.2011

fajna gra