Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IL-2 Sturmovik: 1946

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Maddox Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2009
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - IL-2 Sturmovik: 1946

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
Opis - IL-2 Sturmovik: 1946

IL-2 Sturmovik: 1946 to najnowsza wersja popularnego symulatora lotniczego, w konwencji drugiej Wojny Światowej.
Podczas gry mamy szansę zasiąść za sterami 229 modeli samolotów znanych z działań bojowych podczas wojny. Do dyspozycji gracza oddano maszyny radzieckie, niemieckie oraz japońskie, tak więc bojowe misje, w których weźmiemy udział toczą się na niebie frontów wschodniego i dalekowschodniego. Większość misji związana jest z historycznymi działaniami wojennymi, dwadzieścia dodatkowych to fikcyjne zadania toczące się w 1946 ich scenariusz zakłada więc, że wojna nie zakończyła się zgodnie z kartami podręczników do historii. Misji dostępnych w grze jest przeszło 200, wiele z nich związane jest nie tylko z walką o dominację w przestworzach lecz również z atakowaniem celów naziemnych takich jak fortyfikacje, mosty lub bunkry. Gra posiada bardzo ładną grafikę i stosunkowo rozsądne wymagania sprzętowe co czyni ją doskonałą pozycją dla każdego fana lotnictwa. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: IL-2 Sturmovik: 1946

dodał: ~zyga , 16.03.2009

Nie mogę nic ściągnąć bo wchodzi się na jakąś stronę z reklamami.