Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of the Pacific

Kategoria: Symulatory
Producent: IR Gurus / Transmission Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.09.2009
Rozmiar: 313.05 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2405

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Heroes of the Pacific

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza),
  • Windows ME/2000/XP
Opis - Heroes of the Pacific

Heroes of The Pacific to jeden z lepszych symulatorów lotniczych jaki ukazał się w ostatnich latach na wiele platform, w tym na PC, PS2, oraz na Xbox. Ten dość zapomniany w ostatnich latach gatunek gier, wciąż cieszy się sporą popularnością, dlatego też wydany w 2005 roku Heroes of The Pacific osiągnął dość duży sukces. W naszym serwisie oczywiście możecie znaleźć Heroes of The Pacific do pobrania w wersji demonstracyjnej, która pozwala na rozegranie przykładowych misji. Demo Heroes of The Pacific jest dostępne pod opisem gry. Ściągnij więc Heroes of The Pacific i sprawdź jak prezentuje się ten tytuł.


Heroes of The Pacific to symulator lotniczy osadzony w realiach II wojny światowej, gdzie gracz ma okazję wcielić się w amerykańskiego pilota odpierającego ataki Japońskich lotników i biorącego udział w licznych histrocznych bitwach powietrznych tego okresu. Gra oferuje 6 trybów rozgrywki, w tym m.in. kampanię, trening, oraz tryb multiplayer. Jedną z głównych zalet tej pozycji jest jednak wspaniały system sterowania samolotami, gdzie gracz ma możliwość wyboru bardziej zręcznościowego trybu, bądź symulatora. Gra rozpoczyna się oczywiście podczas ataku Japończyków na Pearl Harbor w 1941 roku, a gracz ma okazję przejść ponad 30 różnych misji w tym m.in. wziąć udział w bitwie o Midway. Także samoloty dostępne w Heroes of The Pacific są odpowiednikami tych znanych z historii, a ich liczba jest naprawdę imponującą. Oprócz klasycznych myśliwców gracz ma możliwość sterowania także bombowcami, lub specjalnymi samolotami uzbrojonymi w torpedy.


Niestety Heroes of The Pacific nie jest po polsku i gracze są skazani na angielską wersję gry. Nie istnieje także żadne spolszczenie do Heroes of The Pacific. Gracze jednak nie powinni się przejmować zbytnio tym faktem. Brak Heroes of The Pacific pl nie przeszkadza w niczym, gdyż angielska wersja jest bardzo przejrzysta i czytelna. Warto za to skorzystać z dodatków do gry i pobrać na przykład kody do Heroes of The Pacific. Tego typu dodatki do Heroes of The Pacific za free są dostępne w sieci. Podobnie jak patch do Heroes of The Pacific, który nanosi kilka poprawek do gry. By dowiedzieć się czegoś więcej o grze, można obejrzeć trailer z Heroes of The Pacific, który prezentuje możliwości tej pozycji. Jeśli chodzi o wymagania to nie powinno być problemów z uruchomieniem Heroes of The Pacific pod Windows 7, oraz pod wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pobierz Heroes of The Pacific w wersji demonstracyjnej z naszego serwisu. Oczywiście demo Heroes of The Pacific jest za darmo. Download Heroes of The Pacific jest dostępny poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of the Pacific

dodał: ~dawid , 11.01.2010

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm,./;p[]=-'