Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Eagle Dynamics
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

  • Pentium 4 3 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepszy)
  • 6 GB HDD
Opis - Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

Digital Combat Simulator: A-10C Warthog to gra przeznaczona w głównej mierze dla prawdziwych fanów lotnictwa. Jest to symulator lotu, który na tle konkurencji wyróżnia niebywały wręcz realizm. Z tego powodu, poziom skomplikowania rozgrywki jest naprawdę wysoki.

Warto zwrócić uwagę na zaawansowaną fizykę oraz wiele urządzeń pokładowych, których wpływ na zachowanie naszego samolotu starannie odwzorowano. To wraz ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz wieloma innymi elementami, mającymi wpływ na przebieg misji sprawia, że nawet fani symulatorów lotniczych, mogą się poczuć początkowo nieco zagubieni.

Obecność w grze, specjalnie przygotowanych misji treningowych, nieco poprawia sytuację, jednak i tak będziemy musieli przelatać wiele godzin by dobrze opanować sterowanie samolotem. Na szczęście, gra daje nam niesamowitą satysfakcję, która poniekąd wynagradza trud, jaki należy włożyć w zaznajomienie się z tym tytułem. Niebagatelny wpływ na realizm rozgrywki, ma też oprawa graficzna, która w przypadku Digital Combat Simulator: A-10C Warthog jest klasą samą dla siebie. Modele samolotów, wykonane są z niebywałą dbałością o wszelkie detale. Dopracowano też wygląd terenu, nad którym latamy co może wydawać się nieistotną zmianą, jednak wpływa na przyjemność czerpaną z rozgrywki. W sporej części konkurencyjnych produkcji, element ten jest traktowany po macoszemu, więc należy docenić trud jaki autorzy Digital Combat Simulator: A-10C Warthog, włożyli w jego dopracowanie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Digital Combat Simulator: A-10C Warthog