Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

American Truck Simulator Demo

Kategoria: Symulatory
Producent: SCS Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.02.2016
Rozmiar: Ok. 2 GB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 353

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - American Truck Simulator

Rekomendowane wymagania sprzętowe: 
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz,
Pamięć RAM: 6 GB RAM, 
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, 
Dysk twardy: 2 GB HDD, 
System operacyjny: Windows 7 

Minimalne wymagania sprzętowe: 
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 
Pamięć RAM: 4 GB RAM, 
Karta graficzna: 1 GB GeForce 450 lub lepsza, 
Dysk twardy: 2 GB HDD, 
System operacyjny: Windows 7
Opis - American Truck Simulator
American Truck Simulator to kolejna część niezwykle popularnej i lubianej na całym świecie serii gier o ciężarówkach. W grze zasiadamy za kierownicą wielkiej amerykańskiej ciężarówki, rozwijamy swoją firmę i jeździmy po drogach Stanów Zjednoczonych. 

Oczywiście grę oparto na dobrze znanej i cenionej grze Euro Truck Simulator 2. Podobieństwa widać nie tylko w sposobie rozgrywki, ale również w oprawie audio-wizualnej. Oczywiście producent wprowadził wiele poprawek i innowacji, dlatego też miłośnicy poprzedniej części rozgrywanej na Starym Kontynencie, z pewnością polubią nową odsłonę. W tym przypadku zasiadamy za kierownicą kultowych amerykańskich ciągników siodłowych i zaczynamy przygodę na drogach USA. Na początku wykonujemy proste zlecenia, by w miarę zdobywania doświadczenia, otworzyć własną firmę i zająć się trudniejszymi zadaniami. 

Na początku gry do dyspozycji mamy zaledwie dwie ciężarówki, zaś do zwiedzenia rozległy obszar Kalifornii oraz Nevady, z wiernie odtworzonymi znanymi miejscami. Na szczęście producenci już zapowiadają kolejne modele ciężarówek, dodatki oraz nowe lokacje. Podobnie jak w poprzedniej części, tak samo tutaj możemy dodawać różne elementy do gry w postaci paczek DLC oraz niezależnych modów. Mowa o nowych miejscach do zwiedzania, nowych zleceniach, samochodach, dodatkach do nich itp. Już poprzednia część była bardzo miła dla oka, ale w tej twórcy postanowili jeszcze bardziej nas rozpieścić dodając nowe tekstury, efekty i poprawki znanych błędów. 

W wersji demonstracyjnej mamy do dyspozycji tylko drogi Kaliforni. Co więcej, możemy wykonać ograniczona liczbę zadań, ale to wystarczy, aby poczuć klimat American Truck Simulator.  Aby zainstalować grę, musimy posiadać lub zainstalować program Steam, a następnie zalogować się na swoje konto. Dzięki temu mamy dostęp do innych dodatków, możemy również kontaktować się ze znajomymi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: American Truck Simulator