Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Air Flashback

Kategoria: Symulatory
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 29,1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 6725

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Air Flashback

  • Pentium III
  • 256 Mb RAM
  • 50 Mb HDD
  • karta graf. 32 Mb
  • DirectX 7
Opis - Air Flashback

Pobierz pełną wersję symulatora Air Flashback!

Air Flashback to symulator samolotów z okresu drugiej wojny światowej.W grze dostępnych jest dwadzieścia pięć różnych typów samolotów będących w użyciu w tamtym okresie. Pobierz ten tytuł całkowicie za darmo i siadaj za sterami!

W arkana sterowania wprowadzi Cię pierwsza misja, będąca zarazem tutorialem. Możesz także określić swoje zdolności lotnika, wybierając jeden z trzech możliwych poziomów trudności zabawy. twórcy gry odwzorowali realistycznie wszystkie modele, włącznie z kolorystyką maszyn! Air Flashback nie jest dokładnym symulatorem - nie nauczysz się tutaj, jak być pilotem. Możesz jednak poczuć przedsmak prawdziwego pilotowania maszyn - fizyka gry oddana jest wzorowo, zaś w grze występuje tryb kampanii.

Jeżeli masz ochotę od czasu do czasu polatać sobie po niebie - pobierz ten tytuł. Jest całkowicie darmowy!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Air Flashback

dodał: ~Peja , 08.01.2011

gra jest ok\n