Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoo Tycoon 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Fang Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.09.2011
Rozmiar: 123 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4061

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Zoo Tycoon 2

Procesor: 733 MHz

RAM: 256MB RAM

Karta graficzna posiadająca 16MB

Miejsce na dysku: 900 MB

Opis - Zoo Tycoon 2

Dzięki grze Zoo Tycoon 2, kolejny raz mamy okazję zostać właścicielem ogrodu zoologicznego. Naszym celem jest sprawienie, by klienci byli zadowoleni i wydawali w naszym ZOO jak najwięcej pieniędzy.

Osiągnięcie tego będzie wymagało pogodzenia wielu kwestii. Rozgrywka opiera się niemal tych samych zasadach, co w poprzedniej części, więc fani Zoo Tycoon bez problemu powinni sobie poradzić z tą odsłoną cyklu. Musimy więc zacząć, od odpowiedniego zaprojektowania naszego wymarzonego ZOO. Liczba budynków oraz różnego rodzaju dodatków, które możemy umieścić w naszym ogrodzie zoologicznym jest bardzo duża, więc nie będzie to zadanie proste.

Gdy już jednak się z nim uporamy, czekają na nas kolejne wyzwania, takie jak konieczność zatrudnienia personelu, ustalenia na odpowiednim poziomie cen biletów a także zdecydowania, jakie zwierzęta będą w naszym ZOO. Wszystkie te elementy składają się na końcowy sukces w postaci dużego, przynoszącego zyski ogrodu zoologicznego. Zoo Tycoon 2 oferuje nam różne tryby rozgrywki. Oprócz klasycznej kampanii jest również możliwość gry swobodnej, w której nie mamy postawionych żadnych konkretnych celów i możemy rozwijać ZOO wedle własnego uznania. Za ciekawostkę należy uznać tryb gościa, w którym możemy przespacerować się po naszym ogrodzie zoologicznym i zobaczyć, jak wygląda z perspektywy ludzi go odwiedzających. Grafika w Zoo Tycoon 2 prezentuje się znacznie lepiej niż w poprzedniej części. Jest to zasługa, przeniesienia całego świata gry w trzeci wymiar.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zoo Tycoon 2