Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoo Tycoon

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Fang Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.09.2011
Rozmiar: 26.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2515

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Zoo Tycoon

Procesor: 350MHz

RAM: 64MB

Akcelerator 3D posiadający 16 MB pamięci

Opis - Zoo Tycoon

Zapewne nikt nie zastanawiał się nigdy, jak to jest kierować własnym ogrodem zoologicznym. Gra ZOO Tycoon pozwala nam przekonać się o tym. Szybko zrozumiemy, że jest to wymagające przedsięwzięcie.

Spoczywa na nas cały szereg obowiązków, do których należy zatrudnianie i opłacanie personelu, rozbudowa infrastruktury i dobór mieszkańców naszego ZOO. W grze dostępnych jest wiele rodzajów zwierząt, jednak każde z nich ma określone wymogi, które musimy spełnić, co często będzie dla nas dość problematyczne. Jest to tylko część zadań, jednak już one są niezwykle absorbujące. Najwięcej czasu musimy poświęcić na budowę nowych alejek dla zwiedzających, wybiegów dla zwierząt a także różnego rodzaju budynków.

Musimy pamiętać o tym, że wszystkie podejmowane przez nas działania, powinny mieć na celu przyciągnięcie do ZOO odpowiedniej ilości gości, którzy będą skłonni zapłacić za bilet. Tylko dzięki nim, możemy zacząć zarabiać. Aby jednak tak się stało, musimy racjonalnie rozwijać interes, równoważąc przychody i wydatki. Gra oferuje nam zarówno tryb swobodnej rozgrywki jak i kampanię, w której musimy realizować stawiane przed nami cele. Są one dość typowe dla strategicznych gier ekonomicznych, musimy np. w pewnym czasie osiągnąć określony poziom przychodów. Jedynym elementem gry ZOO Tycoon, do którego można się przyczepić jest oprawa graficzna, która jest już po prostu przestarzała. Na szczęście przejrzysty interfejs sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów ze sprawnym budowaniem, wymarzonego ogrodu zoologicznego. ZOO Tycoon to z pozoru typowa strategia ekonomiczna, jednak porusza dość nietypową tematykę, co czyni z niej ciekawą propozycję dla wszystkich fanów tego rodzaju gier.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zoo Tycoon