Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X3 Reunion

Kategoria: Strategiczne
Producent: Egosoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.10.2009
Rozmiar: 904.7MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 587

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - X3 Reunion

  • Pentium 4 2.4 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta graficzna 256MB (GeForce 4 lub lepsza),
  • 2 GB na HDD
Opis - X3 Reunion
X3 Reunion pl to kolejna część popularnej serii symulatorów kosmicznych podbojów z 2005 roku (X3 Reunion po polsku mamy od r. 2006). W X3 Reunion na pc, podobnie jak w trylogii rozpoczętej przed dekadą, musimy prowadzić handel i walki w przestrzeni kosmicznej. Potrzebne do uruchomienia X3 Reunion wymagania sprzętowe to procesor Pentium 4 2.4GHz, 1GB RAM, karta graficzna 256MB i 2GB wolnego miejsca na dysku. Ściągnij wersję demonstracyjną X3 Reunion za darmo korzystając z linka pod tekstem. W demie X3 Reunion za free możesz zapoznać się z gameplayem pełnej wersji, tyle tylko, że przestrzeń kosmiczna jest tu ograniczona. X3 Reunion demo jest już zaktualizowane do wersji 1.3.1a.
Praktycznie wszystkie obiekty występujące w X3 Reunion zostały pracowicie wymodelowane na nowo przez developerów (screeny z X3 Reunion do pobrania w galerii). Dostępna przestrzeń kosmiczna jest tu o wiele większa niż w poprzednich częściach, same sektory są nieraz wielokrotnie większe (i inaczej zbudowane). Fabuła kontynuuje wydarzenia z drugiej części serii, kosmicznemu porządkowi zagrażają rasy Kha’ak i Xenonowie. Fabuła skupia się wokół głównego bohatera, którym kieruje gracz, jednak w sposób dość luźny, nasze działania nie są tu właściwie ograniczane scenariuszem. W grze występują również zdarzenia losowe, na które nie mamy wpływu, a które wpływają na naszą rozgrywkę i losy naszego bohatera i jego interesów.
Zagraj już teraz w X3 Reunion za darmo (poniżej link do X3 Reunion download). Zobacz też w sieci trainer i screeny z X3 Reunion za free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X3 Reunion