Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X3 Konflikt Terrański

Kategoria: Strategiczne
Producent: Egosoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.10.2009
Rozmiar: 422.29MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 570

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - X3 Konflikt Terrański

  • Core 2 Duo 2.4GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 256MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 10GB na HDD
Opis - X3 Konflikt Terrański

X3 Konflikt Terrański pl to kolejna część popularnej serii symulatorów kosmicznych podbojów, która ukazała się w Polsce dopiero niedawno, w kilka miesięcy po światowej premierze (X3 Konflikt Terrański po polsku wydała Cenega). W X3 Konflikt Terrański na pc, podobnie jak w trylogii rozpoczętej przed dekadą, musimy prowadzić handel i walki w przestrzeni kosmicznej. Potrzebne do uruchomienia X3 Konflikt Terrański wymagania sprzętowe to procesor Core 2 Duo 2.4GHz, 2GB RAM, karta graficzna 256MB oraz 10GB wolnego miejsca na dysku. Ściągnij X3 Konflikt Terrański demo korzystając z linka pod tekstem. Jest to tzw. Rolling Demo, czyli wersja demonstracyjna, dzięki której sprawdzimy, czy nasz komputer dobrze sobie radzi z silnikiem gry. Co prawda nie można w niej zagrać w żadnej z dostępnych w grze misji, można za to pooglądać X3 Konflikt Terrański za darmo na własnym komputerze. Zobaczymy więc dzięki temu m.in. nowe statki i stacje kosmiczne z X3 Konflikt Terrański za free. Ich spektakularny wygląd i dopracowanie chwalą już fani nieco zawiedzeni X3 Reunion. Możemy też posłuchać oryginalnej ścieżki dźwiękowej z pełnej wersji gry.

Na początku musisz wybrać scenariusz, w którym będziesz uczestniczyć, dopasowując do swoich preferencji jedną z wielu dostępnych w grze postaci. Każdy wybór pociąga za sobą konieczność rozpoczęcia rozgrywki w innej lokalizacji (jedna z wielu dostępnych w rozległym kosmosie…), a także przydział określonego statku i zasobów. Również niektóre misje będą przypisane wyłącznie do konkretnego scenariusza. Wszystkie te ścieżki dostępne w X3 Konflikt Terrański opisuje poradnik dostępny w sieci. Zawsze możesz też pytać o rady i opinie dotyczące X3 Terran Conflict forum internetowym fanów serii. W grze towarzyszą nam też znane filmiki ukazujące postępy scenariusza. Poza wykonywanymi misjami mamy jednak duże pole do podejmowania decyzji o losach i przygodach naszego bohatera. Ważna będzie inicjatywa i spryt w prowadzonym przez gracza „międzygalaktycznym handlu”.

Demo X3 Konflikt Terrański do pobrania przy użyciu poniższego linka. Zachęcamy do obejrzenia dema do końca. Istnieje też patch do pełnej wersji gry – zobacz odnośnik po prawej lub szukaj X3 Konflikt Terrański download patch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X3 Konflikt Terrański