Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Com: Terror from the Deep

Kategoria: Strategiczne
Producent: Microprose Software
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 20.01.2009
Rozmiar: 3.67MB
System operacyjny: Windows 95, 98, XP
Liczba pobrań: 1622

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Wymagania sprzętowe - X-Com: Terror from the Deep

Win9x, Win XP
Opis - X-Com: Terror from the Deep
W X-Com: Terror from the Deep akcja toczy się nie tyko w kosmosie, ale także na terenach naziemnych. Jest to gra strategiczna, w której głównym celem jest pokonanie wrogów. Gracz ma za zadanie modernizacja swoich baz, szkolenie i uzbrajania swoich oddziałów i sprzętów. Musi śledzić także nowinki technologiczne. Gracz w X-Com: Terror from the Deep gracz walczy przeciwko kosmitom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Com: Terror from the Deep

dodał: ~patryk2432424 , 31.08.2010

no xd :)

dodał: ~rezoner , 19.11.2009

Jaja sobie robicie z tymi screenami ?