Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms Reloaded

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Team 17 Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Worms Reloaded

Procesor: Pentium 4 1.5 GHz

1 GB pamięci RAM

Karta grafiki powinna posiadać 128 MB

Dysk twardy: przynajmniej 2 GB wolnego miejsca

Opis - Worms Reloaded

Worms Reloaded stanowi powrót do korzeni serii. Akcja rozgrywki, ponownie została umieszczona w dobrze znanym, dwuwymiarowym środowisku. W grze pojawia się wiele nowości, mogących urozmaicić toczone pojedynki.

Zdecydowano się wprowadzić nowe bronie. Wraz z dostępnymi już rodzajami uzbrojenia sprawiają one, że przeciwników możemy się pozbyć, na naprawdę wiele, wymyślnych sposobów. W Worms Reloaded pojawiły się także unikatowe typy plansz, na których możemy walczyć z naszymi rywalami. Z pewnością zwrócimy uwagę, również na mniej istotne nowości, takie jak nowy zestaw głosów, czy też dodatkowe stroje dla naszych Wormsów.

Autorzy przygotowali dla nas niespodziankę w postaci ognia, który gdy się pojawi stopniowo będzie wypalał planszę, na której toczymy pojedynek. Wymusza to walkę nie tylko z przeciwnikiem, ale też z czasem, który jest w tym wypadku naszym głównym rywalem. W Worms Reloaded natrafimy też, na całkowicie nowe tryby rozgrywki. Dostarczają nam one jeszcze więcej rozrywki i sprawiają, że musimy dostosowywać się, do specyficznych zasad nimi rządzących. Jeśli chcemy, możemy rozegrać kampanię, która tym razem jest jednak znacznie bardziej wymagająca. Bez wątpienia, powrót do korzeni był dobrą decyzją. Dzięki temu, Worms Reloaded pozwala graczom, na sentymentalną podróż w czasie, do okresu gdy triumfy święciły pierwsze części serii. Gra stanowi swego rodzaju fenomen, gdyż niewiele dostępnych dziś produkcji, posiadających dwuwymiarową grafikę, potrafi dostarczyć graczom tyle rozrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms Reloaded

dodał: ~franiu , 04.08.2014

dobre

dodał: ~dawid , 01.04.2013

niezły może być\\n

dodał: ~SmileE , 24.10.2012

Wormy - stara dobra gra :) mój nick na steam: SmileE