Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms Forts Under Siege

Kategoria: Strategiczne
Producent: Team 17 Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.09.2011
Rozmiar: 145.4 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1040

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Worms Forts Under Siege

Procesor: Pentium III 1 GHz

RAM: 512 MB RAM

Karta graficzna wyposażona w 128MB pamięci

1 GB miejsca na dysku

Opis - Worms Forts Under Siege

Worms Forts Under Siege raz jeszcze, umożliwia nam uczestniczenie w bitwach, toczonych przez zabawne robaki. Tym razem jednak, wprowadzono istotną nowość, do sposobu prowadzenia rozgrywki.

Są nią twierdze, które będziemy musieli zdobywać podczas rozgrywki. W grze występują też liczne nawiązania historyczne do starożytnego Egiptu czy też średniowiecznej Japonii. Wraz z tym pojawiają się robaki, związane z konkretnym okresem historycznym. Na naszej drodze staną więc np. samurajowie. Wprowadzenie do Worms Forts Under Siege wspomnianych fortyfikacji sprawiło, że rozbudowany został arsenał dostępnego uzbrojenia. Oczywiście nadal dostępna jest większość broni, które chętnie wykorzystywaliśmy, w poprzednich częściach.

Jednak teraz, dodatkowo pojawia się broń stacjonarna, taka jak różnego rodzaju balisty oraz katapulty. Bez nich, niezwykle ciężko było zdobyć, twierdze i zamki naszych wrogów. Gra wykorzystuje silnik graficzny znany z Worms 3D. Ponownie więc mamy do czynienia z trójwymiarową, nieco kreskówkową grafiką. Nadal jednak prezentuje się bardzo dobrze. Podczas rozgrywki, podobnie jak w poprzedniej części, musimy się też liczyć ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Padający deszcz czy też sypiący śnieg, mogą nam bardzo utrudnić odpowiednie wycelowanie. Warto mieć to na uwadze w czasie bitwy, gdyż czasami jedna burza, może diametralnie odmienić losy starcia. W Worms Forts Under Siege tryb multiplayer, będący jednym z najbardziej cenionych elementów wszystkich gier z serii, został jeszcze dodatkowo rozbudowany.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms Forts Under Siege