Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms Blast

Kategoria: Strategiczne
Producent: Team 17 Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.09.2011
Rozmiar: 80.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 741

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Worms Blast

Procesor: Pentium II 300MHz

RAM: 64MB


Opis - Worms Blast

Worms Blast odchodzi od typowych zasad rozgrywki, znanych fanom serii. Tym razem akcja, rozgrywa się na morzu. Musimy zniszczyć okręt przeciwnika, zanim zostaniemy zatopieni. W grze dysponujemy, odmienionym arsenałem broni.

Niektóre rodzaje uzbrojenia, które możemy wykorzystać, dysponują naprawdę ogromną siłą rażenia i potrafią dokonać na planszy, niewyobrażalnych zniszczeń. Warto więc dobrze przemyśleć ich wykorzystanie, tak by zachować je na odpowiedni moment. Jedną z najważniejszych zmian w tej odsłonie serii Worms, jest porzucenie klasycznego, turowego systemu prowadzenia rozgrywki. Tym razem, wszystko dzieje się się w czasie rzeczywistym. Sprawia to, że decyzje musimy podejmować, w błyskawicznym tempie.

To jednak nie koniec nowości, jakie przygotowali dla nas twórcy Worms Blast. Na planszy, pojawiać się będą specjalne klocki, które utrudnią nam rozgrywkę. Oczywiście możemy je zniszczyć, jednak musimy pamiętać o tym, by do tego celu użyć broni o kolorze odpowiadającym kolorowi klocka, którego chcemy się pozbyć. W przeciwnym razie okaże się, że zmarnowaliśmy cenną amunicję a nasza przeszkoda istnieje nadal. W grze nie zabrakło też trybu wieloosobowego, który umożliwia zmierzenie się z innym graczem poprzez Internet. Grafika w grze nawiązuje do klasycznej dwuwymiarowej oprawy graficznej znanej fanom serii. Autorom udało się zachować specyficzny klimat, który umożliwił serii Worms zdobycie milionów fanów na całym świecie. Jednocześnie sprawiono, że gra wymaga od gracza jeszcze więcej logicznego myślenia. Może to być sporym  wyzwaniem, biorąc pod uwagę rezygnację, z turowego systemu rozgrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms Blast