Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms Armageddon 1.0

Kategoria: Strategiczne
Producent: Team 17 Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2009
Rozmiar: 13MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 38435

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Worms Armageddon

  • Procesor: Pentium II 233 Mhz,
  • Pamięć: 32 MB RAM
  • Opcjonalnie: karta sieciowa, podłączenie do Internetu
Opis - Worms Armageddon

­Worms Armageddon to kolejna odsłona niekończących się bitew wojowniczych robaczków, która wydana została równo dziesięć lat temu. Podtytuł „Armageddon” wskazuje na to, że tym razem starcie będzie naprawdę ostre. I rzeczywiście – pobierz Worms Armageddon w wersji demonstracyjnej, by przekonać się, dlaczego.


Demo Worms Armegeddon ukaże Ci możliwości pełnego tytułu. W porównaniu z poprzednimi odsłonami pojawia się tutaj sporo nowości. Dotyczą ono zarówno trybów zabawy, jak i samych dostępnych w grze broni. Download Worms Armageddon w tej wersji pokaże Ci wiele z nich – niestety, nie wszystkie. Będziesz jednak miał okazję przetrzepać skórę wrogim zespołom robaczków za pomocą kilku nowych narzędzi mordu – jak na przykład miotacza płomieni czy wyrzutni owiec. Pojawia się także długi łuk oraz inne bronie „klasyczne”. Dochodzą tu również dziesiątki nowych odzywek, okrzyków i oczywiście usłyszysz całkowicie nową ścieżkę dźwiękową. Pobierz za darmo Worms Armageddon w wersji demonstracyjnej i sprawdź nowości. Zaś pełna wersja zaoferuje Ci również ponad 30 nowych poziomów dla misji treningowych, a także losowo generowane plansze. W Worms Armageddon pojawiają się misje - to kolejna z nowości w zabawie, wprowadzająca do niej elementy stricte zręcznościowe. Musisz na przykład przejść przez planszę, unikając min. Ciekawym zadaniem jest wprowadzanie robaczków na wieżę Eiffela, z której szczytu rywale bombardują Cię między innymi napalmem.


Niestety, jak dotąd wydana również po polsku gra Worms Armageddon nie doczekała się „uwolnienia”, czyli uzyskania statusu freeware. Dlatego też pełna wersja Worms Armegeddon pl jest wciąż płatna, zaś prezentowane tu demo pomoże Ci dokonać decyzji o zakupie. Udostępnione do pobrania za darmo nie zajmuje dużo miejsca na Twym twardym dysku, jednak da Ci więcej zabawy niż gry mające kilka gigabajtów. Gdy zakupisz już pełną wersję, nie zapomnij ściągnąć łatki do Worms Armageddon, która poprawi działanie gry. Pacth Worms Armageddon dostępny jest oczywiście bezpłatnie.


Ponieważ tytuł jest starszy, a systemy operacyjne zmieniają się, możemy Cię zapewnić, że gra Worms Armageddon można używać z Windows 7. Tytuł ten nie powinien również sprawiać problemów wcześniejszym systemom, dlatego też Worms Armageddon uruchomisz z systemem Vista.


Na koniec mała uwaga – szukając informacji o grze, wpisuj do wyszukiwarki uważnie tytuł. Często popełniane przeinaczenia nazwy to: „worms armagedon” a także „worm Armagedon”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms Armageddon

dodał: ~Bzyku , 11.07.2012

Ziomek demo i hu... też jest dobre

dodał: ~patryk , 29.09.2011

miałem pełną wersję

dodał: ~2222 , 14.01.2011

demo ale chociaz polskie

dodał: ~Pagan , 30.12.2010

Przecież w tekście napisane jest, że to demo.

dodał: ~iuk87 , 05.03.2010

:P

dodał: ~Hebel , 06.02.2010

Demo .. lipa ;/

dodał: szeik , 09.11.2009

;d