Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms 3D

Kategoria: Strategiczne
Producent: Team 17 Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.09.2011
Rozmiar: 92.2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3605

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Worms 3D

Procesor: Pentium III 1 GHz

512 MB pamięci RAM

Karta graficzna z 64MB pamięci

Opis - Worms 3D

Worms 3D przenosi pojedynki zabawnych robaków, do trójwymiarowego świata. Wymusza to na nas, stosowanie całkiem nowych taktyk, uwzględniających pojawienie się w grze, dodatkowego wymiaru. Zasady rozgrywki, nadal pozostają jednak takie same. Musimy za wszelką cenę, pozbyć się wrogich robaków. Wykorzystujemy do tego cały arsenał, często dość komicznie wyglądających broni.

Ponownie dostępne są też narzędzia, które mogą bardzo ułatwić, przemieszczanie się po mapie. Najważniejsza jednak jest, możliwość niszczenia właściwie wszystkich elementów otoczenia. Daje to spore pole do popisu prawdziwym strategom. Dlatego musimy liczyć się z tym, że nasze robaki nigdy tak naprawdę, nie mogą czuć się bezpieczne.

Nowa odsłona gry daje nam też, możliwość obserwowania pola bitwy, oczami jednego z naszych dzielnych wojowników. W Worms 3D dodano cykl dnia i nocy, oraz zmieniające się warunki pogodowe. Dzięki temu bitwy są jeszcze bardziej emocjonujące. Oczywiście nie mogło zabraknąć trybu multiplayer. Mamy możliwość toczenia pojedynków z innymi graczami, zarówno przez sieć lokalną jak też Internet. Oczywiście możemy grać, z osobami siedzącymi z nami przy komputerze. Dla początkujących graczy, przydatne są misje treningowe, które pozwalają szybko zaznajomić się, z najważniejszymi zasadami rozgrywki. Gra umożliwia nie tylko toczenie swobodnych pojedynków. Mamy do dyspozycji kampanię, składającą się z 35 misji. Zaliczenie ich wszystkich, daje dostęp do dodatkowych map a także nowych rodzajów broni. Wszystkich graczy z pewnością ucieszy, obecny w Worms 3D losowy generator plansz. Dzięki niemu każda kolejna rozgrywka, jest naprawdę unikatowa a liczba dostępnych map, staje się dzięki temu właściwie nieograniczona.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms 3D