Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World Supremacy

Kategoria: Strategiczne
Producent: Malfador Machinations
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.12.2010
Rozmiar: 98.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 175

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - World Supremacy

Pentium 500 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 3D, 500 MB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - World Supremacy
World Supremacy to strategia, na którą powinni zwrócić uwagę wszyscy miłośnicy gier turowych. Za jej powstanie odpowiada studio Malfador Machinations, czyli twórcy takich hitu Space Empires. Gra ta pozwala stanąć do walki o tytułową dominację nad światem i choć premiera ma mieć miejsce dopiero w 2012 roku, już dziś można wykonać download World Supremacy w wersji demonstracyjnej.

Tytuł ten spodoba się każdemu, kto lubi mieć wpływ na każdy aspekt konfliktu. Mamy tu dwie fazy działania – w pierwszej wykonujemy czynności dyplomatyczne, wydajemy rozkazy armiom i zajmujemy się ekonomią, zaś w drugiej sterujemy oddziałami na polu walki. Dostępna wyłącznie na PC World Supremacy to strategia, w której walczymy o wygenerowany losowo świat – oznacza to, ze nigdy nie czeka nas ta sama rozgrywka, co z pewnością znacznie zwiększy żywotności tego tytułu. Obojętnie jednak od stworzonego świata, do boju staje osiem nacji.

Demo World Supremacy pozwoli zapoznać się z występującymi w zabawie jednostkami. Ich łączna liczba sięga trzydziestu – poczynając od piechoty, idąc przez czołgi  i inne pojazdy opancerzone, kończąc zaś na pociskach jądrowych. Co ciekawe, podczas zdobywania świata nie musimy wszystkich podbijać – istnieją państwa neutralne, które mogą nawiązać z nami dobrowolną współpracę. Wszystko zależy od działań dyplomatycznych.

Jak na razie nie wiadomo, czy tytuł ten ukaże się po polsku. Jeśli jednak ktoś zna angielskie, brak wydania World Supremacy PL nie będzie dla niego problemem. Tym bardziej, że będzie tu tryb zabawy singlowej, jak też rozgrywki wieloosobowe, gdzie będzie można stanąć do walki z graczami z całego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World Supremacy