Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Zoo

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Fang Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - World of Zoo

Procesor: Pentium 4.2 GHz,

Pamięć RAM: 512 Mb

Karta graficzna: 64 Mb (GeForce 6600 GT lub lepsza,

Wolne miejsce na dysku: 2 Gb,

System operacyjny: Windows XP, Windows 7

Opis - World of Zoo
World of Zoo to gra tworzona przez studio Blue Fang Games, znane przede wszystkim z tworzenie innej tego typu serii gier, a mianowicie Zoo Tycoon. Tym razem jednak wydawcą gry World of Zoo jest uznane studio THQ, które na pewno dopilnuje by gra spełniła oczekiwania graczy. World of Zoo Game to symulator ogrodu zoologicznego, w którym podstawowym zadaniem gracza jest opieka na zoo i znajdującymi się w nim zwierzętami. Oprócz wersji World of Zoo na PC, planowane jest wydanie gry na dwie konsole Nintendo DS. i Wii. Premiera World of Zoo została wyznaczona na koniec tego roku. Na naszym portalu jest dostępne demo World of Zzoo.

Patrząc na screenshot z World of Zoo można wywnioskować, że gra ta skierowana będzie głównie do dzieci, których zadaniem będzie rozwijanie własnego zoo. Można to będzie uczynić poprzez opiekę nad zwierzątkami, których ma być prawie 100. To właśnie od ich poziomu zadowolenia, będzie zależało czy nasze zoo odniesie sukces czy nie. Dostępny jest już trailer z World of Zoo, który możecie znaleźć również w naszym serwisie. Patrząc na gameplay z World of Zoo widać, że gra będzie miała duże walory edukacyjne. Dzięki współpracy twórców z National Geographic, udało się stworzyć grę, która ma nie tylko bawić, ale i uczyć. W grze każdy z graczy będzie miał możliwość dowiedzieć się wiele informacji o swoich pupilach z zoo i przy tym się uczyć. Download World of Zoo w wersji demonstracyjnej, na naszym wortalu. Na razie wymagania World of Zoo są już znane. Współpraca World of Zoo i Windows 7, powinna się jednak układać bardzo dobrze, podobnie jak ze starszymi wersjami tego systemu operacyjnego.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Zoo