Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World in Conflict

Kategoria: Strategiczne
Producent: Massive Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.09.2009
Rozmiar: 1.2GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 999

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - World in Conflict

  • Pentium 4 2.5 GHz,
  • 1.5 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 9 GB HDD,
  • Windows XP/Vista
Opis - World in Conflict
World in Conflict to jedna z najlepszych strategii czasu rzeczywistego ostatnich lat. Realistycznie ukazany konflikt na linii ZSRR-USA po prostu zachwyca.
Historia alternatywna zawsze była wdzięcznym tematem dla twórców filmów i gier komputerowych. Producenci World In Conflict zadali sobie pytanie, co by było, gdyby wojska ZSRR  zdecydowały się na ruszenie do ataku na Europę Zachodnią. No właśnie – jak wyglądałaby taka wojna? Jeśli jesteś ciekaw, zagraj w ten tytuł, jednak nim zdecydujesz się na jego zakup, ściągnij World in Conflict free demo.
Tytuł ten to strategia czasu rzeczywistego (rts), który zyskał sobie bardzo dobre noty w prasie branżowej i u graczy. Dlaczego? Nie jest to klasyczny rts – nie stawiamy tu budynków ani też nie rozbudowujemy zaplecza. World in Conflict to czysta akcja, nieustająca bitwa w miastach USA, gdzie naprzeciw siebie stają wojska dwóch wrogich obozów. Wersja demonstracyjna do pobrania World in Conflict pozwoli Ci na zapoznanie się z mechaniką gry oraz jej niesamowitą oprawa audiowizualną. Tryb swobodnej kamery pozwala Ci na oddalenie się aż do chmur po poziom ulicy.  W walce udział biorą różnego rodzaju jednostki naziemne – piechota, artyleria, czołgi, jak też i powietrzne. Pobierz World in Conflict demo, aby zobaczyć, jak wygląda to w praktyce. Jeśli lubisz rts-y, będziesz zachwycony. Akcja jest tak dynamiczna, że brak choćby chwili na nabranie oddechu. Czyli jest to coś, co prawdziwi stratedzy lubią najbardziej.
Przed pobraniem dema możesz obejrzeć trailer World in Conflict, który ukazuje tą grę w akcji. W naszym kraju wydano World in Conflict po polsku, wiec po zakupie pełnej wersji World in Conflict pl nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie World in Conflict. My ze swej strony mamy dla Ciebie oficjalny patch World in Conflict. Download łątki World in Conflict z naszych stron ejst całkowicie darmowy. Mamy również inną rzecz do World in Conflict za darmo – cheaty. Te kody World in Conflict znajdziesz na osobnej stronie. Na kolejnej natomiast mamy dodatkowe mapy World in Conflict, ponieważ dodatkową atrakcją gry jest tryb World in Conflict online, czyli walka wieloosobowa przez sieć.
Tytuł ten powinien działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać World in Conflict mając Windows 7, Vista i XP. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World in Conflict