Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Włatcy Móch: Battle Arena

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Nicolas Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Włatcy Móch: Battle Arena

Już wkrótce!
Opis - Włatcy Móch: Battle Arena

Włatcy Móch: Battle Arena to kolejna gra bazowana na kontrowersyjnym serialu animowany, będącym z założenia polską odpowiedzią na „South Park”. Jak dotąd każdy tytuł był z innego gatunku: przygodówka, platformówka, gra sportowa, teraz przychodzi kolej na strategię. Tytuł Włatcy Móch: Battle Arena wyjdzie na PC w 2009 roku, a co nas czeka?

Niestety, nie jest możliwy download Włatcy Móch: Battle Arena demo. Nie wiadomo także, czy wersja demonstracyjna w ogóle się ukaże. Wiadomo natomiast, że będzie to strategiczna gra planszowa, w której przeniesiemy się w kilkanaście różnych epok – od II wojny światowej po epokę podbojów Napoleona. Zadaniem gracza będzie wykonywanie stawianych przez grę celów – najczęściej związanych z eksterminacją przeciwnika. Nie ukazał się żaden trailer Włatcy Móch: Battle Arena, ale przy tym opisie jest dostępna galeria Włatcy Móch: Battle Arena, ukazująca niezbyt ciekawą oprawę graficzną produkcji. Jak pokazuje to każdy screenshot Włatcy Móch: Battle Arena, mamy tu do czynienia z rozbudowaną grą planszową, jakie kiedyś były dość popularne w Polsce. Podobnie i tu przesuwamy jednostki na mapie, każdą hamuje rodzaj terenu, dając zarazem bonusy lub minusy do współczynników. Zgodnie z duchem serii możemy spodziewać się dość nieoczekiwanych rozwiązań.

Z pewnością wymagania Włatcy Móch: Battle Arena nie będą zbyt wielkie. Jako że jest to nowy tytuł, z pewnością Włatcy Móch: Battle Arena działa na Windows 7 i Vista, o XP nie wspominając. Jeżeli ktoś jest miłośnikiem serialu, powinien zainteresować się tą produkcją. Nie wyjdą Włatcy Móch: Battle Arena na PS3 ani XboX, przewidziana jest jedynie edycja PC-towa. Premiera Włatcy Móch: Battle Arena będzie mieć miejsce w listopadzie tego roku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Włatcy Móch: Battle Arena

dodał: ~kamil , 27.03.2010

to opis