Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Liquid Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.10.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień

  • CPU 1,0GHz Intel/AMD,
  • 256MB RAM,
  • 32MB akcelerator 3D (Direct X 8.1)
Opis - Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień
The Lord of the Rings: The War of the Ring to gra powstała na fali popularności filmowej trylogii “Władca Pierścieni”. Masz tu okazję stanąć po jeden ze stron konfliktu I poprowadzić ją do zwycięstwa. Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie wersji demo Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień do pobrania, dlatego musi Ci wystarczyć poniższy opis do zdecydowania, czy warto w nią zagrać czy nie.

Zacznijmy od samej mechaniki gry – mamy tu klasyczną strategię czasu rzeczywistego, w której stawiasz cała zaplecze, a następnie produkujesz jednostki. Różnią się one w zależności od wybranej strony konfliktu. Stając po stronie dobra sterujesz kilkunastoma postaciami, jeśli zaś aspirujesz do miana władcy ciemności, będziesz dowodził całymi hordami swych podwładnych. Szkoa, że nie jest możliwy download Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień w grywalnej wersji demonstracyjnej, ponieważ gra jest dość udana. Tym bardziej, że podczas prowadzenia kampanii odwiedzisz znane z książki i filmu miejsca, jak Dol Guldur, Helmowy Jar i inne.

Prócz zwykłych żołnierzy masz też do dyspozycji władających niezwykłymi umiejętnościami herosów, których rozwijasz w miarę nabywania przez nich doświadczenia. Wszystko t podane w atrakcyjnej oprawie audiowizualnej. Jeśli chcesz, pobierz screeny Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień, znajdujące się przy tym opisie – ukażą Ci one, jak wygląda gra w praktyce. Gra ukazała się kilka lat temu, więc jak na dzisiejsze czasy wymagania The Lord of the Rings: The War of the Ring nie są zbyt wysokie. Uruchomisz ja nawet na słabszym sprzęcie.
W naszym kraju  ukazała się wersja PC Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień po polsku.  Jeśli ją nabędziesz, mamy dla Ciebie patch do niej. Oczywiście ten dodatek do Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień jest za darmo. W sieci znajdziesz również inne dodatki Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień – tapety, artworki, a nawet filmiki z gry (gameplaye). Oczywiście znajdziesz również kody Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień.

Gra Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień pl to świetna rozrywka na długie godziny. Ukończenie obu kampanii zajmie Ci kilkadziesiąt godzin, zaś dodając do tego tryb multiplayer i pojedyncze misje, otrzymujemy produkt, nad którym można spędza całe dnie. Niestety, mimo upływu sześciu lat od jej premiery, gra Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień nie jest free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień

dodał: ~adad , 20.04.2016

fajnie działa\n

dodał: ~grzechu33 , 04.01.2010

to jest tylko opis gry

dodał: marti447 , 11.10.2009

Co trzeba zrobić by pobrać ?