Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 3 GB HDD,
  • Windows XP
Opis - Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli
Wydany wyłącznie na PC Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli to dodatek do  niezłej strategii czasu rzeczywistego, której wersję demo znajdziesz na naszych stronach. Historia ta opowiada o Czarnoksiężniku z Angmaru – najpotężniejszym słudze Saurona, którego postacią będziesz sterować. Cel – zbudowanie potężnej armii ciemności.

Niestety, nie jest możliwy download Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli demo, ponieważ nie jest to dodatek typu stand-alone i do jego działania musisz mieć podstawkę. Gra Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli wprowadza dodatki: frakcję Angmar, nowe budynki i jednostki dla sił zła – szczególnie warto zwrócić uwagę na trolle różnych gatunków. Poza tym sam gameplay nie wiele się zmienia – rozbudowujesz zaplecze, tworzysz nowe jednostki, bohaterów, używasz magii i zaklęć, czyli wszystko to, do czego już jesteśmy przyzwyczajeni.

Oczywiście dodatek Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli za darmo nie jest. Musisz kupić go niezależnie od podstawki, bowiem nie wyszedł żaden zestaw zawierający obie te gry w jednym pudełku. Oczywiście wydano Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli po polsku. Jeśli nabędziesz Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli pl, ściągnij z naszych stron patch Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli. Ta łatka do Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli jest za free.

Jeżeli odwiedzisz stronę wydawcy, znajdziesz tam interesujące dodatki do Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli – tapety, arty, filmiki. Iestety, nie są dostępne kody Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli, które mogłyby Ci ułatwić zabawę. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli

dodał: ~aga , 15.10.2015

nie mogę tego pobrać.JAK TO ZROBIĆ!!!!

dodał: ~nieznany , 27.02.2012

ja to pobrałem

dodał: Marcinkiewicz444 , 08.07.2011

Szary przycisk "pobierz teraz" oznacza, że mamy do czynienia jedynie z opisem gry. Pobieranie jest zatem niemożliwe. W przypadku chęci zgłoszenia braku poszukiwanego pliku proponuję użycie opcji "zgłoś brak poszukiwanego pliku".

dodał: ~ziomek , 07.07.2011

... jak to pobrać

dodał: ~spoko , 24.11.2010

spoko

dodał: ~żal , 03.07.2010

jak to pobrać????\n

dodał: ~eq , 12.06.2010

jak to pobrac\n