Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windchaser

Kategoria: Strategiczne
Producent: Chimera Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.10.2009
Rozmiar: 673.5MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 304

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Windchaser

  • Core 2 Duo 2.13 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
Opis - Windchaser

Windchaser to strategia czasu rzeczywistego, której akcja osadzona jest w świecie fantasy. Nie jest to klasyczny rts, w którym stawiamy bazę i rozbudowujemy ją, zbieramy surowce i produkujemy jednostki. Rolę bazy stanowi latający statek – tytułowy „Windchaser”, zaś najważniejsza na nim postacią jest sterowany przez nas bohater – Ioan, potężny mag. I co ciekawe, mimo istnienia magii, mamy tu także rozwój technologii. Jak wygląda taki świat? Przekonaj się samemu – pobierz Windchaser free demo.

Pod swoją komendą masz tu kilka drużyn złożonych zarówno z bohaterów, jak też i zwykłych żołnierzy. Każda drużyna składa się z osób o innej specjalizacji – są w sumie trzy: dyscyplina, koncentracja i chaos. Twoim celem jest zbudowanie silnej, składającej się z drużyn armii, dzięki której będziesz w stanie wykonywać kolejne misje. Wersja demo Windchaser do pobrania za darmo ukaże Ci pierwsze kroki w tej przygodzie. Pełna wersja tego tytułu to kampania, na którą składa się ok. 30 misji. Jeśli lubisz wyzwania, gra powinna Cię zadowolić, jednak nim zainwestujesz w pełną wersję, ściągnij demo Windchaser i przetestuj mechanikę rozgrywki.

W naszym kraju wydano Windchaser po polsku, tak więc po zakupie pełnej wersji gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Windchaser. Ostzregamy jednak, ze wersja demonstracyjna nie została utworzona na bazie Windchaser pl. A jeśli masz już pełną grę i nie możesz jej ukończyć, to niestety zmartwimy Cię informacją, że nie ukazały się żadne kody Windchaser, które ułatwiłyby zabawę. Nie jest możliwy download łatek Windchaser, bowiem od momentu premiery gry nie ukazał się żaden patch Windchaser.

Możesz obejrzeć w sieci trailer Windhcasera. Jeśli spodoba Ci się, zapraszamy do pobrania wersji demo z naszych stron!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Windchaser