Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt

Kategoria: Strategiczne
Producent: B-Alive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.11.2011
Rozmiar: 600.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1615

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt

Procesor: 3 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB pamięci (nVidia GeForce 8600 lub wydajniejsza)

Opis - Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt

Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt daje nam niepowtarzalną szansę, zostania właścicielem ogrodu zoologicznego. Cel jaki stawia przed nami gra, jest pozornie prosty. Mamy uczynić wszystko by nasze ZOO odniosło sukces komercyjny.

Osiągnąć to możemy, jedynie poprzez sumienne wywiązywanie się z naszych obowiązków. Oczywiście nim wcielimy się z kierownika, musimy zaprojektować nasz ogród zoologiczny. W grze Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt uczynić to możemy, wykorzystując wiele dostępnych elementów. Gdy już to zrobimy, przychodzi czas na właściwą część rozgrywki. Musimy więc zająć się rekrutacją personelu, doborem zwierząt a także szukaniem sposobów by ludzie chętnie odwiedzali nasze ZOO i zostawiali w nim jak najwięcej pieniędzy.

Główny tryb rozgrywki stanowi kampania, składająca się z wielu zróżnicowanych zadań, które pozwolą nam w kompleksowy sposób, sprawdzić się w roli zarządcy ogrodu zoologicznego. Na monotonię, z pewnością nie pozwoli nam automatyczny generator zadań, który dba o to by każda kolejna misja, była odmienna od poprzedniej. Twórcy Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt zadbali o wysoki poziom realizmu. Widać to na każdym kroku, pod wpływem wysokich temperatur usychają zasadzone rośliny a w podczas opadów deszczu nasi goście chętniej kupują parasole. Może się wydawać, że są to tylko szczegóły, jednak wpływają one na przyjemność płynącą z rozgrywki. Wszystko co dzieje się w naszym ZOO, możemy podziwiać w dobrej jakości oprawie graficznej. Twórcy postarali się o odpowiednią optymalizację silnika graficznego, dzięki czemu nie musimy się martwić o problemy z płynnością wyświetlania obrazu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wildlife Park 3: Świat dzikich zwierząt