Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warrior Kings

Kategoria: Strategiczne
Producent: Black Cactus
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.11.2011
Rozmiar: 249 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 461

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warrior Kings

Procesor: 733MHz,

RAM: 256MB

Posiadający 32 MB pamięci akcelerator grafiki 3D

Opis - Warrior Kings

Warrior Kings to gra strategiczna, która wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu, rozmachem a także realizmem starć zbrojnych. W bitwach, których dość często jesteśmy uczestnikami bierze udział mnóstwo jednostek, co ciekawe dowodzenie naszymi oddziałami jest jednak niezwykle proste, bez względu na to jak liczne są.

To zasługa przemyślanego systemu wydawania rozkazów. Warto docenić też niezwykle dopracowane algorytmy sztucznej inteligencji, obecne w grze Warrior Kings. Korzystają z nich nawet nasi poddani, którzy w przypadku nagłego ataku wroga, mogą zareagować uciekając lub chwytając za dostępne narzędzia i stając do walki.

Docenimy to też podczas walk, gdy zobaczymy jak oddziały same reagują, na zmieniającą się sytuację na polu bitwy. Nie możemy też zapominać o tym, że w tej grze ogromny wpływ na wynik potyczek, ma ukształtowanie terenu. Ustawienie na wzgórzu oddziału łuczników, może dać nam sporą przewagę nad wrogiem, nawet w sytuacji gdy dysponuje on liczniejszą armią. Aspekt militarny jest w grze Warrior Kings niezwykle ważny, jednak równie istotne jest dbanie o ekonomię, która stanowi fundament silnej armii. Budując farmy, kopalnie i różnego rodzaju budynki gospodarcze dbamy o stały przyrost surowców, który umożliwia szkolenie nowych, coraz potężniejszych jednostek. Oczywiście musimy też zatroszczyć się o bezpieczeństwo naszej osady, która jest dla wrogów kuszącym celem. W tym celu możemy wznosić mury a także wieże. Skutecznie ostudzą one zapał naszych oponentów do atakowania nas.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warrior Kings