Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer: Mark of Chaos - Battle March

Kategoria: Strategiczne
Producent: Black Hole Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
Rozmiar: 1,1 Gb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1063

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer: Mark of Chaos - Battle March

Windows 2000/XP, DirectX 9.0c, 2.4 GHz Intel Pentium 4 lub AMD Athlon, 3 GB wolnego miejsca na twardym dysku
512 MB RAM, 256 MB Nvidia GeForce 6800 GS, 256 MB ATI Radeon X800 lub porównywalna, Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c, Monitor obsługujący rozdzielczość 1024x768
Opis - Warhammer: Mark of Chaos - Battle March

Warhammer: Mark of Chaos Battle March to oficjalny dodatek do gry Warhammer Mark of Chaos, który ukazał się w 2008 roku na PC. Jest to typowa strategia ponownie osadzona we wszechświecie Warhammera, której zadaniem jest przedłużyć żywotność wersji podstawowej i pozwolić graczom na dodatkowe godziny gry. Mark of Chaos Battle March jak na dodatek przystało jest niestety dość krótki i pozwala na rozegranie tylko jednej dodatkowej kampanii. Oprócz tego dodano również dwie nowe rasy Mrocznych Elfów oraz Orków i Goblinów. Również podstawowe jednostki dostępne w podstawowej wersji zyskały kilka nowych elementów i to by było wszystko jeśli chodzi o kluczowe zmiany. Download demo Warhammer: Mark of Chaos - Battle March pozwala na zapoznanie się z tytułem i wniknięcie w wirtualny świat Battle March.

Dystrybutorem gry w Polsce jest ponownie Cenega Poland i co najważniejsze ponownie możliwe stało się zagranie w Warhammer: Mark of Chaos - Battle March po polsku. Polonizacja stoi na dobrym poziomie dlatego nie jest potrzebne żadne dodatkowe spolszczenie do Warhammer: Mark of Chaos - Battle March. Niestety nie poprawiono jednego podstawowego błędu z wersji podstawowej gry, a mianowicie przetłumaczono również głosy postaci, które w polskim brzmieniu nie oddają już tylu emocji w Warhammer: Mark of Chaos - Battle March pl.

Gra po raz kolejny jest troszeczkę schematyczna, a ponieważ dodatek Warhammer: Mark of Chaos - Battle March nie jest za free i trzeba za niego płacić to mogliśmy się spodziewać poprawy elementu strategicznego gry, zwłaszcza, że twórcy mieli na to 2 lata. Zbyt często gra sprowadza się do prostego – zaznacz jednostki i poślij je do walki. Gra działa z nowszymi wersjami systemów operacyjnych i możliwe jest uruchomienie Warhammer: Mark of Chaos - Battle March z Windows 7 czy choćby Vista. Przed zakupem warto pobrać wspomniane demo Warhammer: Mark of Chaos - Battle March, które powinno przybliżyć trochę więcej informacji o samej grze.

Warto dodać również, że jeśli chcemy zagrać w dodatek to musimy mieć podstawową wersję gry, bez której rozgrywka jest niemożliwa. Warto także pobrać patch do Warhammer Battle March, który aktualizuje grę i naprawia wykryte po premierze błędy. Zarówno demo jak i patch do Warhammer: Mark of Chaos - Battle March są do pobrania w naszym serwisie.

Ściągnij demo Warhammer: Mark of Chaos - Battle March za darmo i powróć do świata Warhammera by raz jeszcze stawić opór wrogim siłom. By uzyskać wszystkie korzyści płynące z gry i zagrać w jej najbardziej aktualną wersję pobierz patch do Warhammer: Mark of Chaos - Battle March, który zaktualizuje twoją grę do najnowszej wersji. Zobacz TUTAJ inne gry straregiczne na naszym portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer: Mark of Chaos - Battle March

dodał: unismer , 02.09.2010

FAJOWA GRA\n