Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.08.2011
Rozmiar: 362 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 167

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

Procesor: Pentium 4 2.4 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna: 64 MB pamięci (GeForce 3 Ti200 lub wydajniejsza)

2.5 GB miejsca na dysku twardym

System operacyjny z rodziny Windows (98 SE, Me, 2000 lub XP)

Opis - Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

Winter Assault jest pierwszym dodatkiem, do doskonałej gry strategicznej jaką jest Warhammer 40,000: Dawn of War. Akcja rozszerzenia skupia się na potężnym pojeździe bojowym, dającym niewyobrażalną przewagę rasie, która zdoła go zdobyć.

Winter Assault wprowadza do gry całkowicie nową frakcję jaką jest Gwardia Imperialna. Ich taktyka nie jest zbyt skomplikowana. Opiera się na osiągnięciu przewagi liczebnej nad przeciwnikiem, oraz wykorzystaniu bonusów do obrony jakie posiadają. Styl walki jaki prezentują jest dość defensywny. Słabo sprawdzają się podczas starć w zwarciu, są zdecydowanie skuteczniejsi przy prowadzeniu potyczek na odległość. Warto o tym pamiętać i nie pozwalać przeciwnikowi podejść zbyt blisko.

Trzonem armii Gwardii Imperialnej jest piechota, jednak oprócz niej do naszej dyspozycji oddane zostają także różnorodne pojazdy. Wśród nich możemy znaleźć dość klasyczne takie jak artyleria czy czołgi, ale także bardziej futurystyczne np. mechy. Gwardia Imperialna posiada również jednostki specjalne, które mogą mieć znaczący wpływ na przebieg potyczek. Jedną z najważniejszych jest Komisarz, którego zadaniem jest zachęcanie do walki żołnierzy. Bezlitośnie obchodzi się on z każdym, kto spróbuje uciec z pola walki. Na czele wojsk zazwyczaj stają potężni Imperialni Kapitanowie, wpływają oni pozytywnie na morale żołnierzy a dzięki posiadanej sile ognia stanowią cenne wsparcie. Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault to jednak nie tylko nowa frakcja. Pozostałe rasy dostały całkiem nowe jednostki. Wprowadzone zmiany dotyczą też grafiki, która stała się bardziej szczegółowa oraz kampanii. Teraz do naszej dyspozycji są tak naprawdę dwie odrębne kampanie. Każda z nich, pozwala się opowiedzieć po jednej ze stron konfliktu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault