Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm

Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.08.2011
Rozmiar: 1.12 GB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 373

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm

Procesor: Pentium 4 2.4 GHz,

512 MB pamięci RAM

Karta grafiki wyposażona w 64 MB pamięci (o wydajności odpowiadającej przynajmniej karcie GeForce 3 Ti200)

2.5 GB miejsca na dysku

Opis - Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm

Soulstorm to już trzeci dodatek do Warhammer 40,000: Dawn of War. Jest to rozszerzenie samodzielne dzięki czemu do jego uruchomienia nie potrzebujemy podstawowej wersji gry.

Nowy dodatek wprowadza tym razem aż dwie nowe rasy. Pierwsza to Mroczni Eldarzy będący kosmicznymi piratami, podróżującymi po wszechświecie w poszukiwaniu światów, które warto byłoby zaatakować. Kieruje nimi niezwykle potężna klątwa, znana jako Głód. Zmusza ich ona do ciągłej walki i zdobywania dusz innych istot. Do zalet tej rasy należy bez wątpienia szybkość, także celność stosowanej broni jest godna podziwu. Jednak podobnie jak w przypadku zwykłych Eldarów, są mało odporni na obrażenia.

Druga nowa frakcja to Siostry Wojny, które stanowią tak naprawdę odpowiednik Kosmicznych Marines. Ich głównym zadaniem jest likwidowanie przeciwników Boga Imperatora. Najskuteczniejsze są w starciu z piechotą. Jednak słabą stroną jest walka z jednostkami mechanicznymi, które są znacznie bardziej odporne, na stosowane przez nie rodzaje broni. Soulstorm wprowadza do gry wiele nowych jednostek. Wśród nich, pierwszy raz pojawiają się jednak pojazdy latające, których odpowiednie wykorzystanie może mieć niebagatelny wpływ, na przebieg rozgrywki. Jednak największą nowością w Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm jest kampania, która tym razem rozgrywa się w rozbudowanym układzie planetarnym. Pojedynki będziemy tym razem toczyć, aż na czterech planetach oraz trzech księżycach. Dodatek wprowadza też do trybu wieloosobowego dodatkowe mapy oraz odznaczenia, które otrzymywać będziemy za szczególne zasługi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm