Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

Procesor: dwurdzeniowy 2.8 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna: nVidia GeForce 7800 lub wydajniejsza (wyposażona w 256 MB pamięci)

Miejsce na dysku: 5.5 GB

Opis - Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

Chaos Rising jest pierwszym dodatkiem do Warhammer 40,000: Dawn of War II. Kampania w rozszerzeniu, przedstawia konflikt Kosmicznych Marines z ich mrocznymi braćmi, którzy kiedyś również stali po stronie dobra, jednak dali się skusić siłom zła.

Oczywiście podczas wykonywania misji, na naszej drodze staną również przedstawiciele innych ras, znanych fanom uniwersum Warhammer. Wraz z tym dodatkiem zwiększony do 30 został limit poziomu doświadczenia. Nowością w serii, jest wprowadzenia moralności. Jej poziom decyduje o tym, z jakich umiejętności i przedmiotów możemy korzystać. Wpływ na nią mają podejmowane przez nas decyzje, co sprawia, że każda z nich powinna być bardzo dobrze przemyślana.

Większość misji została skonstruowana w taki sposób, że możemy je przejść na kilka sposobów. Jednak każda z obranych dróg, będzie miała zupełnie inny wpływ, na wspomniany wskaźnik moralności. Bez wątpienia nie można więc powiedzieć, że Warhammer 40,000: Dawn of War II Chaos Rising oferuje nam liniową rozgrywkę. Nowością jest również wprowadzenie trybu kooperacji, który umożliwi przejście kampanii, wraz z innym graczem. Twórcy tego rozszerzenia nie zapomnieli też o fanach rozgrywki sieciowej. Dla nich przygotowano całkiem nowe tryby rozgrywki oraz mapy, na których mogą toczyć zacięte pojedynki. Grafika nie uległa większym zmianom, nadal prezentuje się bardzo dobrze, wszelkie efekty specjalne wyglądają niezwykle widowiskowo. Warto zauważyć, że Chaos Rising to samodzielne rozszerzenie, nie wymagające do uruchomienia gry Warhammer 40,000: Dawn of War II.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising