Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade

Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
Rozmiar: 308.52MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1846

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2.5 GB
Opis - Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade

Warhammer 40000 Dawn of War Dark Crusade jest drugim dodatkiem do świetnej strategii czasu rzeczywistego – Warhemmer 40 000 Dawn of War. Co najważniejsze, wprowadza on dwie nowe rasy – Necrons oraz Tau. Pobierz Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade w wersji demonstracyjnej, aby je poznać. Download Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade w tej wersji jest całkowicie darmowy.


Dawn of War Dark Crusade daje Ci dość duży wybór możliwości podboju w wersji singlowej – czyli trybie fabularnej kampanii. Sens gry – jak to w rtsach bywa – to kolejne bitwy i gromienie przeciwników. W Warhammer Dark Crusade znajdziesz te same elementy, co poprzednio – nie licząc oczywiście nowych ras. Występujący w Warhammer 40000 Dark Crusade Necorni to rasa robotów, która po milionach lat spoczywania pod ziemią obudziła się przez działania wojenne na planecie. To trudni do pokonania przeciwnicy, tym bardziej, iż mają samo regenerujące się pancerze. Druga z nowych ras w Warhammer 40k Dark Crusade to Tau. Ich nalepsza Bronia nie są miotacze ani działa, a dyplomacja. Ona sprawia, że wiele występujących w Warhammer 40k dawn of war dark crusade jednostek przechodzi na ich stronę.


Wydano Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade po polsku, jednak dostępna wersja demonstracyjna Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade bazuje na anglojęzycznym oryginale, dlatego tez do zabawy przyda się znajomość języka angielskiego. Jednak gdy zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, otrzymasz od razu Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade pl, tak więc nie będzie potrzebne Ci żadne spolszczenie Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, pobierz demo Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade za free i przetestuj grę.


Ściągnij demo Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade za darmo. Z pewnością nie zawiedziesz się tym tyułem.


Gra współpracuje z najnowszymi systemami operacyjnymi. Możesz więc cieszyć się Warhammer 40.000: Dawn of War Dark Crusade mając Windows 7. A na sam koniec zauważmy jeszcze, że gra Warhammer 40.000: Dawn of War: Dark Crusade ukazała się tylko na PC, nie istnieje jej wersja konsolowa ani też nie ma planów powstania takiej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade