Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Dawn of War 2 - Retribution

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40,000: Dawn of War 2 - Retribution

Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), Windows XP SP2/Vista SP1
Opis - Warhammer 40,000: Dawn of War 2 - Retribution

“Retribution” to nazwa drugiego rozszerzenia do cieszącej się uznaniem graczy na całym świecie strategii czasu rzeczywistego Warhammer 40 00 Dawn Of War II. Jest to zarazem kontynuacja fabuły zaczętej od podstawki  kontynuowanej w Chaos Rising, a jej fabuła rozgrywa się dekadę po poprzednim dodatku. Co z pewnością ucieszy każdego miłośnika uniwersum Warhammera 40k, to fakt, że będziemy tu mogli sterować Orkami, Eldarami i Tyranidami. Wraz z nimi pojawiają się nowe jednostki oraz niewielkie zmiany w mechanice zabawy. Jakie?

Przede wszystkim pojawiają się surowce, których zbieranie pozwoli na szkolenie oddziałów pomocniczych na polu walki. Prócz tego dana zostaje możliwość konstruowania pojazdów bojowych oraz nowe zdolności dla bohaterów, którzy będą mogli stać się narzędziem zagłady dla przeciwników. W trybie rozgrywki wieloosobowej nie zabraknie nowych map, jednak ich dokładna liczba nie została póki co podana.

Premiera Warhammer 40 00: Dawn of War II – Retribution odbyła się w marcu 2011 roku. Tytuł ten ukazał się w wersji polskiej, zaś jego wydawcą jest CD Projekt. Wiele godzin emocji i efektownych starć wielkich armii, to dwie najważniejsze cechy Warhammera. Nie zabrakło tu oddziałów walczących w zwarciu (w czym celują zwłaszcza tyranidzi), potężnych maszyn bojowych (którymi posługują się głownie orki) oraz efektownych technologii utrzymujących wroga na dystans.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Dawn of War 2 - Retribution