Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40.000: Dawn of War 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.07.2009
Rozmiar: 344
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1989

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40.000: Dawn of War

  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 5.5 GB HDD
Opis - Warhammer 40.000: Dawn of War

Warhammer 40k Dawn of War 2 to kontynuacja świetnej strategii czasu rzeczywistego, którą pozytywnie oceniły tysiące graczy na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na kontynuację. Możesz sprawdzić, jak się prezentuje – mamy dla Ciebie Dawn of War 2 demo.


Druga odsłona Dawn of War przynosi Ci również kampanię składającą się z zajmowania kolejnych terenów, jednak masz tu nieco większą swobodę w decydowaniu o kolejności podbojów, niż w poprzedniej części. Pobierz Warhammer 40.000: Dawn of War 2 wersji demonstracyjnej, aby przekonać się o tym samemu. Demo ukazuje Ci pierwsze starcia, przyzwyczajając również do nowego interfejsu i świetnej oprawy audiowizualnej. Download Warhammer 40.000: Dawn of War 2 jest darmowy i pozwoli Ci sprawdzić, jakim zmianom uległa seria. Teraz sterujesz oddziałami składającymi się z kilku jednostek, zaś każda formacja posiada lidera, wymienionego z imienia i nazwiska oraz posiadającego nieco odbiegający od standardowego wygląd. Pod koniec każdej misji czeka Cię walka z silniejszymi od zwykłych przeciwnikami. Ich pokonanie najczęściej wieńczy dany etap rozgrywki. I oczywiście – jest to zadanie nieco trudniejsze niż walka ze zwykłymi oddziałami wroga.


Oczywiście jak i w poprzedniej części, tak i tu musisz dbać o całe zaplecze – surowce, budynki i produkcję oddziałów oraz jednostek. Darmowe demo do pobrania Warhammer 40.000: Dawn of War 2 pozwoli Ci przetestować opcje związane z logistyką w grze. Ponadto twoje jednostki w miarę wygrywania kolejnych bitew nabierają doświadczenia, co owocuje ich lepszą skutecznością w boju. Dostępne za darmo Warhammer 40.000: Dawn of War 2 w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci poznać podwładnych, jakimi będziesz kierował w pełnej wersji gry. W naszym kraju ukazało się Warhammer 40.000: Dawn of War 2 po polsku, dlatego tez nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Warhammer 40.000: Dawn of War 2. Kupujac grę dostajesz od razu wersję Warhammer 40.000: Dawn of War 2 pl, jednak ostrzegamy, że demo zostało zrobione z wersji anglojęzycznej i przyda Ci się choćby podstawowa znajomość tego języka do zabawy.

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy chcesz zakupić pełną wersję gry – nie ma wersji free Warhammer 40.000: Dawn of War 2 – być może oprócz dema zainteresuje Cię filmik z gry. W Internecie znajdziesz trailer Dawn of War 2, który prezentuje gameplay. Oczywiście prócz kampanii singlowej masz w Dawn of War 2 tryb multiplayer. Będziesz mógł dzięki niemu zmierzyć się z dowódcami z całego świata i wypróbować swe taktyki w czasie rzeczywistym z żywymi graczami. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, ściągnij Warhammer 40.000: Dawn of War 2 w wersji demo aby wypróbować tego tytułu. Jeśli lubisz strategie czasu rzeczywistego – czyli gry rts – z pewnością przypadnie Ci Dawn of War 2 do gustu, jeśli nie jesteś wielkim fanem tego typu rozgrywek, być może dzięki temu tytułowi staniesz się nim.


Gra współpracuje z najnowszymi systemami operacyjnymi. Możesz więc cieszyć się Warhammer 40.000: Dawn of War 2 mając Windows 7. Do pełnego używania pełnej wersji potrzebny będzie Ci patch Dawn of War 2, który zoptymalizuje rozgrywkę. A na sam koniec zauważmy jeszcze, że gra Warhammer 40.000: Dawn of War 2 ukazała się tylko na PC, nie istnieje jej wersja konsolowa ani też nie ma planów powstania takiej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40.000: Dawn of War

dodał: ~rara12 , 09.01.2011

dlugo sie sciąga

dodał: pawlo218 , 23.08.2009

super gra!!!!!!!